Šiuo metu visos Lietuvos akivaizdoje vyksta buvusios skandalistės Marinos Bui reabilitacija. Kažkada prie naktinių klubų besimušusi ir su silikoninių lėlyčių grupe koncertavusi blondinė pasišovė įrodyti: ji ne tik gera paprasta mergiotė, bet dar ir talentinga – moka šokti ir dainuoti. Iš pradžių reabilitacija ėjosi puikiai, bet pamažu Marinai skirtos pagyros ėmė sklaidytis kaip dulkės vėjyje.

 

„Ta Marina – ji kažkokia atseit išskirtinė. Nesakau, kad pasikėlusi, bet netoli to. Cypauja, klykauja, įsivaizdina. Kuo toliau, tuo labiau toks elgesys erzina”, konkurentę kritikavo dar iš projekto „Radži ieško žmonos” pažįstama Vilma.

 

Marinos pakritikuoti nesidrovi ir renginių vedėja iš Klaipėdos Monika: „Pirmosiomis realybės šou dienomis Marinutė buvo tokia jau paprasta, tokia miela, kuklutė. Manau, po truputį atsiskleidžia tikrasis jos veidas”.

 

Tai, kad Monika negiria Marinos – nieko nuostabaus. Juk praėjusią savaitę kilęs puodų skandalas ant kojų sukėlė visą „Šlovės ir turtų” rezidenciją. Nežinia, kas darėsi Monikos galvoje, kai ši sviedė į Mariną šaukštą, ir ką galvojo Marina, atgalios paleidusi ką tik iššveistą puodą? Monika prisipažįsta: šio konflikto ji niekaip negali pamiršti.

 

Tuo tarpu Marina įsitikinusi: dėl to, kad jos ėmė nemėgti konkurentai, kalta aplinka ir išankstinė nuomonė. „Aš nepykstu, kad manęs nemėgsta. Tačiau tikrai niekam nelinkiu blogo ir nieko blogo niekam nepadariau.”

 

Garsi blondinė sako nesijaudinanti. O vertėtų… Juk jau rytoj, trečiadienį 21 val. per LNK „Šlovės ir turtų” rezidencijoje vyks „deimantų ir akmenų” naktis, kurios metu šou dalyviai išreikš savo simpatijas ir antipatijas. Vienas, surinkęs daugiausiai „akmenų”, trečiadienį užims karštąją kėdę. Kitą nelaimėlį parinks daugiausiai „deimantų” surinkęs dalyvis.

 

Deimantai, akmenys ir neapykantos Marinai išrišimas – jau šį antradienį 21 val. per LNK realybės šou „Šlovė ir turtai”.