Gražuolė dainininkė Liepa Mondeikaitė vienam vakarui pamiršo, kad ji  – moteris. Ją, šiandien BTV 20.25 val. prasidedantis, Lietuvą pakerėjęs geros nuotaikos ir puikios muzikos projektas „Muzikinė kaukė” privertė visiškai pamiršti savo grožį ir įsikūnyti į estrados legendą, daininką Laimutį Purvinį.

 

„Ką jums nepatinka Laimutis Purvinis? Man tai labai patinka. Ir man tikra garbė atlikti jo kūrinį ir turėti galimybę pažvelgti giliau į jo dainas bei scenografiją,“ – laidos metu renginio vedėjui Arūnui Sakalauskui tvirtins L.Mondeikaitė.

 

„Dainuoti aš įpratus, tad tikiuosi, kad man šiame projekte seksis. Aš labai apsidžiaugiau gavusi Laimučio vaidmenį. Tikras lietuviškos scenos grandas “, – sakė ji. Žavios moters nė kiek neišgąsdino tekusi užduotis pirmą kartą gyvenime įkūnyti vyrą – ir dar kokį – patį Laimutį Purvinį. „Aš visą gyvenimą jaučiau, kad manyje daugiau vyro nei moters“, – pokštavo  žavi atlikėja L.Mondeikaitė.

Vienas iš komisijos narių apie L.Mondeikaitės pasirodymą atsiliepė – „Cirkas išvažiavo, o klouną paliko“. Jau šį vakarą pamatysite, kuris iš jų išdrįso taip sarkastiškai atsiliepti apie Lietuvos muzikiniu perlu vadinamos atlikėjos pastangas.

 

Nelengva buvo ir dar vienam „Muzikinės kaukės“ dalyviui  Ruslanui Kirilkinui. Išgirdęs ką teks įkūnyti – aukščiausias natas galintį išdainuoti, ekscentriškumu garsėjantį garsųjį rusų atlikėją Vito – R.Kirilkinas turėjo tik vieną komentarą:

„Tai nesąmonė – koks iš manęs Vitas? Nežinau, kas čia man išeis.“
Ar jam pavyko nenusidainuoti ir ar jis sugebėjo suminkštinti komisijos širdį?

 

Ir tai dar tikrai ne viskas. Šiandien vyksiančioje „Muzikinėje Kaukėje“  – geros nuotaikos, stiprių komentarų, netikėčiausių mūsų mylimų žvaigždžių persikūnijumų ir puikiai atliekamų širdį virpinančių hitų tikrai netrūks.

 

„Muzikinė kaukė” sugrįžta su trenksmu,” – pradėdamas pirmąją antrojo sezono laidą sakė šou vedėjas Arūnas Sakalauskas ir neklydo.

 

Pats Laimutis Purvinis ir balsingasis Vitas, netikėtai atjaunėjęs Edmundas Kučinskas, seksualusis Elvis Presley ir specialiai šiam šou atgimusi legendinė grupė „Mango”  – naujojo sezono dalyviai – Ruslanas Kirilkinas, Irena Starošaitė, Renata Norvilė, Liepa, Ramūnas Rudokas, Donalda Meiželytė, Viktoras Malinauskas ir Soliaris privertė šou komisijos narius ne tik nulenkti galvą prieš talentą, bet ir apsiverkti.

 

Visa tai jau šį vakarą – 20.25 per BTV!