Muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“ pasiekė pusiaukelę, tad kiekvienas dalyvis dėl pergalės kovoja vis aršiau. Šį, ketvirtadienio, vakarą 20 val. TV6 žiūrovų laukia intriguojanti projekto laida, kurioje išaiškės dalyvių regztas sąmokslas, po kurio balsingoji Valda nesuvaldė ašarų. Nuo merginos nusisuko netgi draugais laikyti kiti šou dalyviai.

 

dalyviai nuotr. TV3 (Small)

   

Po praėjusį šeštadienį vykusios tiesioginės išlikimo kovos projekto kūrėjai nusprendė palepinti šou dalyvius, tad suorganizavo jiems išvyką į baseinų ir pirčių kompleksą. Pagal projekto taisykles kiaurą parą su mikrofonais būnantys dalyviai, gavo progą juos nusiimti ir nieko nelaukdami suskubo regzti sąmokslą, kaip iš šou pašalinti stiprius konkurentus.

 

Valda_nuotr. TV3 (Small)

 

Slaptame susitarime dalyvavo Nerijus, Elvina, Kasparas, Kotryna ir Valda. Sąmokslininkai susitarė, jog pliusų ir minusų vakare savo minusus sudės lietuviškuoju Justinu Bieberiu vadinamam ir vos prieš dvi savaites projekte apsigyvenusiam Lukui, o savaitės lydere tapusi Elvina į išlikimo kovą pasiųs skaistuolę Dovilę.

 

„Buvom džiakuzi. Tiksliau buvo Nerijus su Elvina, aš prisėdau prie jų ir ten vyko pokalbis, kad jau Nerijus pavargo nuo Dovilės. Tada kažkas pasakė, kad būtų variantas jei Lukas sėdėtų su Dovilė kartu ir kažkuris iškristų. Pakvietė Kasparą su Kotryna ir sako: „Mes galvojame, kad sėdėtų Dovilė su Luku. Reikia sudėti minusus Lukui, o po to jau Dovilę pasodintų kažkas iš mūsų.“ Aš nežinau, kas tai yra. Ar tai diskusija, ar sąmokslas?“, – dienoraščio laidoje pasakos Valda.

 

Šįvakar 20 val. TV6 žiūrovai išvys intriguojantį pliusų ir minusų vakarą, kurį sujaukė viena sąmokslo dalyvių – Valda. Mergina pamynė slaptą susitarimą tylėti ir prabilus sąžinei atskleidė sąmokslą.

 

Ar Valda sulauks sąmokslininkų keršto? Kas surinks daugiausiai minusų, o kas taps savaitės lyderiu? Visi atsakymai jau šiandien 20 val. per TV6!

 

Muzikaliausio realybės šou „Aš – superhitas“ likęs dalyvių aštuonetas ir toliau kovos dėl didžiojo prizo ir šlovės, o juos 24 valandas per parą filmuos kameros ir stebės portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužinos įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirs pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, kuri vyks tiesiai iš verslo ir kultūros parko „Gariūnai“, dalyviai susikaus įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų teks atsisveikinti su projektu.

 

„Aš – superhitas“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 20 val. per TV6, o šeštadieniais 19.30 val. per TV3!