„Storus kailinius žiemą vilki tie, kurie važinėja autobusais. Aš visada vilkiu tik plonus drabužius ir užsimetu kašmyrinį paltuką“, – TV3 infošou „Be komentarų“ žiūrovams atskleis stilistas, laidos „Patys pačiausi“ vedėjas Mantas Petruškevičius. Jau šįvakar 20.30 val. per TV3 – tiek elito atstovų vienoje vietoje, kiek dar nėra buvę. Kokius apdarus ir aksesuarus žiemos sezonui spėjo įsigyti žinomos damos?

 

„Nuogos moters kojos ir basutės žiemą yra didžiausias moteriškumo ir žavumo ženklas. Nieko negali būti gražiau! Kaip tik taip turi atrodyti moteris žiemą“, – tikins M. Petruškevičius.

 

Savo bičiuliui pritars ir viena žinomiausių elito damų, taip pat laidos „Patys pačiausi“ vedėja Asta Valentaitė, tačiau prisipažins – kol kas ji renkasi šilumą, o ne grožį: „Sutinku, kad moteris nuogomis kojomis žiemą eidama per pusnis tikrai atrodytų labai žavingai, bet aš taip nesiaukočiau.“

 

„Nors dar ne žiema, aš jau išsitraukiau iš spintos kailinius – juk Lietuva tai ne Paryžius“, – sako prabangius kailinukus demonstruosianti žinoma vakarėlių viešnia verslininkė Inga Budrienė.

 

Kiek kainuojančiais kailiniais ir paltukais šaltuoju metų laiku puošis stilingoji drabužių dizainerė Audronė Bunikienė ir milijonieriaus Ugniaus Kiguolio žmona Jurgita? Prabangus elito atstovų spintų turinys – jau šįvakar 20.30 val. infošou „Be komentarų“ per TV3.

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3!