Vis populiaresnė TV3 laida ,,Žvaigždžių dešimtukas“ pirmadienį 20.30 val. apžvelgs stiprių ir garsių Lietuvos moterų istorijas. Šios moterys pakelia mylimų vyrų išdavystes, netektis, skiriasi, vėl išteka, vienišos augina vaikus ir puikiai žino, kad laimė kartais ateina per kančias.

 

Neseniai antrą kartą išsiskyrusi Natalija Bunkė, antrą kartą ištekėjusi Rūta Ščiogolevaitė, trečią kartą šeimą kurianti Gintarė Karaliūnaitė, mylimojo netektį neseniai išgyvenusi Monika Šalčiūtė,  – šios žinomos moterys žino, kaip skaudžiai kartais smogia likimas. Kaip jos sugeba nepalūžti ir eiti pirmyn?

 

N. Bunkė viešumoje šypsosi ir atrodo nepalaužta nei skyrybų, nei vienišos, daug dirbančios mamos rūpesčių. Dainininkė ne kartą girdėjo klausimą, kodėl ji, ištekėjusi už verslininko Danieliaus Bunkaus, netapo tiesiog gležna moterimi, kuri gali atsipalaiduoti ir būti vyro išlaikoma. ,,Kai tu nuo pat pažinties pradžios esi stipri ir savarankiška, vėliau yra labai sunku grįžti atgal. Vyras pripranta, kad tu gali savim pasirūpinti, kad jo pagalbos nereikia, o vėliau jau yra labai sudėtinga įtikinti jį, kad irgi esi moteris, kuriai reikia globos ir šilumos“, – tikina Natalija.

 

Tas, kurios naiviai tiki, kad gyvenime tereikia gražios išvaizdos ir susirasti turtingą vyrą, Natalija įspėja: ,,Kažkodėl moterys įsivaizduoja, kad turtingų vyrų žmonoms dėl nieko nereikia stengtis. Netiesa, jos turi dar ir kaip pasistengti, nes moterų, kurios sukasi apie tą turtingą vyrą, yra tiek, kad ojojoj. Todėl aš mieliau visko siekiu pati, nė vieno savo vyro nieko neprašiau, nors kitiems ši mano savybė gal atrodo ir kvaila“, – pirmadienį pasakos žinoma moteris.

 

Garsios ir stiprios Lietuvos moterys – pirmadienį, gruodžio 2 dieną, 20.30 val. laidoje ,,Žvaigždžių dešimtukas“ per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

„Žvaigždžių dešimtukas“ – pirmadieniais 20.30 val. per TV3!