Jau šį sekmadienį, rugsėjo 2-ąją, 19.30 val. Vilniaus Katedros aikštėje įvyks tai, apie ką žiūrimiausia televizija Lietuvoje kalbėjo ištisą vasarą, – pagaliau bus atvertos durys į dvidešimtąjį, skaitmeninį, TV3 televizijos sezoną, žadantį nepamirštamą intelektualių, kokybiškų ir išskirtinių pramogų sprogimą. Pirmą kartą Lietuvoje TV3 televizija ištikimiausiems savo žiūrovams padovanos nenutrūkstamą trijų valandų muzikos, teatro ir specialiųjų efektų šou su jį iškilmingai užbaigsiančiu – sostinės naktiniame danguje TV3 jubiliejaus startą paskelbsiančiu – fejerverkų lietumi.

 

Renginys priblokš net ir visko mačiusius žiūrovus, nes šventėje nebus varginančių vedėjų kalbų, nuobodžių pasirodymų ir beprasmių interviu. TV3 dvidešimtmečio atidarymo šventė, kaip ir jubiliejinis televizijos sezonas, žiūrovus nukels į žinomiausias animacines ir visų laikų geriausias kino juostas, į kurių herojus įsikūnys visas TV3 žvaigždynas.

 

TV3 dvidešimtojo sezono iškilmėms prodiuserinė kompanija „TV Manija“ ruošia specialius reportažus, kuriuos išvys ir išgirs visi TV3 sezono atidarymo šventės svečiai ir žiūrovai. Reportažai filmuojami 3D technologijomis. Ar tai tik nebus užuomina į jau šį rudenį TV3 eteryje įvyksiančią didžiąją Jameso Camerono premjerą „Įsikūnijimas“? „Brangiausia holivudinė technika, specialūs kostiumai ir labai daug darbo įdedama tam, kad kai kurios TV3 eterio žvaigždės TV3 sezono atidarymo metu žiūrovams būtų pristatytos skaitmeniniu formatu“, – paslapties šydą tik truputėlį praskleidžia atidarymo šventės prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Pasirodo, pasitelkus 3D grafinius sprendimus, žvaigždės scenoje atliks neįtikėtinus triukus. Pirmą kartą Lietuvoje filmuojamo tokio klipo aktoriais tapo šokėjai Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė. „Sunku patikėti, kokios technologijos pagaliau atkeliavo į Lietuvą. Specialūs kostiumai, šviesos, ir staiga tu virsti bet kokiu norimu personažu!“ – nuostabos neslepia I. Stasiulytė.

 

„Ant juodo kostiumo uždeda mažiausius taškelius, peršviečia lyg rentgeno aparatu ir ekrane matai, kaip juda kaulai. Tai kažkas neįtikėtino! Pagaliau gyvai pamačiau, kaip kuriami garsiausi ir brangiausi pasaulyje filmai. Net ir pats pasinėriau į stebuklą!” – emocijų užgniaužti negalėjo ir D. Meškauskas.

 

Ką TV3 dvidešimtojo, jubiliejinio, sezono pristatyme įkūnys Ineta ir Deividas bei kokios kitos TV3 žvaigždės ištikimiausius žiūrovus sveikins lyg nužengę iš juostos „Įsikūnijimas“, paaiškės jau šį sekmadienį, rugsėjo 2-ąją, 19.30 val. tiesiogiai iš Vilniaus Katedros aikštės!

 

Jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono pristatymas rugsėjo 2-ąją, sekmadienį, 19.30 val., transliuojamas tiesiogiai iš Vilniaus Katedros aikštės!