20-ąjį sezoną pradedanti žiūrimiausia LNK televizija pristato dar vieną karštą naujieną – garsiausias Lietuvos šefas Liutauras Čeprackas savo kulinarijos ir meno lofte „Gastronomika“ rinks „Lietuvos superšefą“!

 

Liutauras 2

 

Brangiausioje ir moderniausioje kulinarijos studijoje Lietuvoje susirungs tiek profesionalai, tiek ir maisto gamybos mėgėjai – kiekvienas, norintis dalyvauti, jau nuo šiandien gali pildyti dalyvio anketą. Visų laimingųjų lauks nemažas iššūkis: jie turės įtikti rinktinei publikai – žinomiems ir ypač reikliems L. Čepracko svečiams.

 

Liutauras 3

 

„Kviečiu visus, kurie liežuvį turi kaip Dievo dovaną. Kartais net ir profesionaliems kulinarams virtuvės menas tėra tik profesija, tačiau ne jų gyvenimo būdas. Todėl dalyvauti laidoje „Lietuvos superšefas“ kviečiu kiekvieną, kuris jaučia, kad turi skonio pajautimo dovaną“, – skatina L. Čeprackas.

 

Liutauras 4

 

Manai, jog savo kulinarinėmis  žiniomis ir įgūdžiais gali sužavėti net visko mačiusius gurmanus? Nesvarbu, ar virtuvėje dirbi visą gyvenimą, ar paprasčiausiai mėgaujiesi gamindamas maistą savo bičiuliams ir artimiesiems – pildyk kulinarinio šou anketą jau šiandien ir tapk Lietuvos superšefu!

 

Anketų ieškokite www.lnk.lt