20-ąjį gimtadienį su šūkiu „20 kartų labiau“ pasitinkanti žiūrimiausia šalies televizija LNK žiūrovams pristatys naujas nuotaikingas vinjetes.

 

IMGP6910_797x1200

 

Vienoje jų nusifilmavo modelis, Lietuvos teniso čempionas ir teniso treneris Simas Kučas. „Buvo labai smagu, supergeras laikas, – po vinječių filmavimo pasakojo Simas. – Man patinka būti LNK dalimi, čia dirba daug mano draugų – Gintarė Gurevičiūtė, radistai Jonas ir Rolandas, Andrius Butkus, Tomas Langvinis. Filmavausi LNK vinjetėse, nes tai didelis ir įtakingas kanalas, kitam nebūčiau atidavęs savo veido“.

 

IMGP7002_1600x1063

 

Paklaustas, kokios LNK laidos jo mėgstamiausios, Simas pirmąja įvardina „Šokius ant ledo“. Nenuostabu – kurį laiką Simas spaudos buvo poruojamas su LNK laidų vedėja Gintare Gurevičiūtė, kuri laimėjo ledo šokių projektą. Tai, kad nuo naujojo sezono jo veidą Lietuvos žmonės išvys dešimtis tūkstančių kartų, Simo neglumina. „Nelabai kas dabar mane žino, ir prasidėjus kampanijai, nemanau, kad atpažins, – kuklinasi Simas, teniso čempionas, per atsitiktinumą tapęs modeliu.

 

IMGP7159_1600x1096

 

„Netikėtai pasiūlė, ir užsikabinau. Dabar daug daugiau laiko dirbu modeliu, negu užsiiminėju tenisu. Man patinka toks gyvenimo būdas, patinka keliauti po pasaulį. Netrukus išvažiuosiu dviem mėnesiams į Milaną, paskui laukia Azija. Nežinau, kiek tai tęsis, bet teniso raketė visada su manimi“.

 

IMGP7184_1600x1108

 

Dar viena dvidešimtmetį su šūkiu „Dvidešimt ketų labiau“ pasitinkančios LNK vinječių herojė -  septynmetė žinomo fotografo Nerijaus Palucko dukra Gaja. „Ji labai norėjo filmuotis, daugiau abejonių buvo man, o ne žmonai su dukra, – juokiasi N. Paluckas. – Todėl man teko palaikyti šią idėją. Kol kas Gaja nieko nesakė net seneliams – jiems ruošiam staigmena jau vinjetėms pasirodžius rudenį LNK eteryje“.