„Viena yra dainuoti su kauke ir visai kas kita – be jos. Kiekvieną kartą apsivilkęs Varlės kostiumą ir užlipęs ant scenos jausdavausi savimi. Visą laiką scenoje man tekdavo atlikti kažkokį vaidmenį, jį išpildyti. O šį kartą elgiausi taip, kaip būtų elgęsis Deividas Meškauskas. Varlė man suteikė ne tik daugiau pasitikėjimo, bet ir leido būti savimi“, – įspūdžiais dalyvaujant žiūrimiausiame LNK televizijos projekte „Kaukės“ dalinosi garsus šokėjas Deividas Meškauskas.

 

8 laidos-177_453x600

Šį sekmadienio vakarą labiausiai intriguojančiame ir išskirtiniu slaptumu pasižyminčiame šou „Kaukės“ netrūko staigmenų. Visų pirma prie laidos dalyvių prisijungė nauja kaukė Kiaušinis. Visų nuostabai, laidos vedėjas Giedrius Savickas nusprendė nieko nelaukti ir tuoj pat po pasirodymo atskleisti šią kaukę. Po ja slėpėsi baleto primarijus Nerijus Juška, kuriam teko garbė prisijungti prie komisijos.

 

Tačiau laidos kulminacija tapo antrosios kaukės atskleidimas. Komisija nusprendė visos Lietuvos akivaizdoje nuimti Varlės kaukę. Pirmą kartą visi komisijos nariai negalėjo prieiti prie vieningos nuomonės ir spėliojo pasikliaudami savo nuojauta. Deja, bet nė vienas iš jų spėjimų nepasitvirtino. Varlė ilgai tampė visus už virvučių, bet galiausiai nusiėmė kaukę. Po ja slėpėsi visiems puikiai žinomas šokėjas, choreografas, šokių studijos įkūrėjas Deividas Meškauskas.

 

„Tu juokauji!“ – pamatę, kas slėpėsi po šia kauke, emocijų suvaldyti negalėjo broliai Lavrinovičiai.

 

„Eik tu sau!“ – kėdėje net atsilošė atlikėjas Vaidotas Valiukevičius.

 

„Geras, va čia tai buvo geras! Negalėjau niekada pagalvoti!“ – nuostabos neslėpė ir laidos vedėjas Giedrius.

 

„Jie tikrai liko be žado ir tikrai išsižiojo, nes nė vienas nežinojo, kas slepiasi po kauke. Net negalėjo pagalvoti, kad ten aš!“ – vos nulipęs nuo scenos džiaugėsi Deividas.

 

„Ten, kur reikia dainuoti, manęs niekada nepamatysite. Nežinau kodėl, bet, kai man pasiūlė dalyvauti šiame projekte, nuojauta sakė, kad reikia pabandyti ir peržengti savo baimes. Ir dabar labai tuo džiaugiuosi. Aišku, nesu dainininkas ir negaliu pasigirti puikiais vokaliniais sugebėjimais. Esu dėkingas laidos muzikos prodiuseriui Deivydui Zvonkui. Jis man padėjo pasirinkti dainas, tinkančias prie mano balso tembro ir kantriai su manimi dirbo. Ir pavyko! Aš kiekvieną kartą ruošdavausi namuose, ką darysiu scenoje ir kaip išpildysiu savo pasirodymą. Tačiau tai darydavau be kaukės. Juokingiausia tai, kad užlipęs ant scenos visada viską pamiršdavau ir elgdavausi taip, kaip tą akimirką jaučia mano širdis. Žinote, net jeigu kažkur ir prašoviau pro šalį, koks skirtumas? Juk dainuoju ne aš, o Varlė!“ – pasakojo garsus šokėjas.

 

Nors esame įpratę, kad daugelis dalyvių sulaukia krūvos žinučių ir skambučių su artimų draugų ar šeimos narių spėliojimais bei bandymais išpešti tiesą, Deividas džiaugiasi, kad jam nereikėjo niekam meluoti ar sukti uodegos: „Aš nesulaukiau nė vieno klausimo – ar tik po Varlės kauke nesislepi tu? Taigi, man buvo labai lengva. Niekas net nesvarstė varianto, kad aš galėčiau dalyvauti tokiame projekte. Visi artimi žmonės žino, kad dainuojančio manęs niekada nepamatys. Todėl ne tik komisijai, bet ir mano artimiesiems buvo labai didelė staigmena kai nusiėmiau kaukę“, – džiūgavo Deividas.

 

Maža to, net Deivido mylimoji aktorė Ineta Stasiulytė, nė sekundei nebuvo pagalvojusi, kad po kauke galėtų slėptis jos dukters tėtis. Tačiau šią žinią sutiko labai džiugiai: „Ineta pasveikino mane ir labai džiaugėsi, kad ryžausi išbandyti kažką naujo. Tikiu, kad ne kartą dar atsisuks visas laidas ir analizuos kiekvieną pasirodymą ieškodama detalių, primenančių mane“, – šypsosi žinomas vyras.

 

Deividas neslepia, kad ši patirtis jam yra neįkainojama. Todėl neslepia, kad draugams paprašius tikrai „nesilaužys“ ir padainuos vieną iš atliktų dainų.

 

Kitą sekmadienį bus nuimtos net trys kaukės, todėl nepraleiskite projekto „Kaukės“ tik per LNK televiziją.