LNK televizijos laidos „24 valandos“ vedėją Giedrių Leškevičių žiūrovai dažniausiai įpratę matyti vedantį ne pramoginio pobūdžio laidas. Ekrane rimtas ir susikaupęs, o už jo ribų – nebijantis iššūkių ekstremalas, kalbantis greitai, smagiai ir beveik be perstojo – tuo  įsitikino BTV „Sekmadienio ryto“  vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė,  pasikvietusi Giedrių į laidą pagaminti jai pusryčius.

 

G. Leškevičiui teko nelengva užduotis – sukurti patiekalą iš duotų produktų – tad vyras turėjo galimybę įrodyti, kad moka kiek daugiau nei kepti kiaušinienę ar išsivirti makaronus. „Parodykit šitą vaizdą mano mamai, mano žmonai, kad įsitikintų, kad aš tikrai gaminu“, – juokavo Giedrius, pats negalėdamas patikėti, kad maistą ruošia būtent tokiomis sąlygomis: nežinodamas ką, ir dar prieš BTV „Sekmadienio ryto“ laidos kameras.

 

Bet tai toli gražu ne didžiausia avantiūra jo gyvenime: vasarą, kai televizijos žmonės dažniausia ilsisi, Giedrius dirba oreiviu: turi oro balionų piloto licenciją. Kai neskraido oro balionais, veda renginius – net ir vestuves, kuriose dar ir padainuoja!  O kaip kitaip: dainavimas – dar viena aistra, kuri jau atnešė nemenkų pasiekimų: Giedrius yra laimėjęs Lietuvos karaoke ir Pabaltijo čempionatus ir legendinius „Žvaigždžių duetus“ kartu su atlikėja Mia.

 

Astai pasiteiravus, kaip jis auklės savo trejų metukų sūnų Faustą, Giedrius atsakė: „Pats esu tokios nuomonės, kad gyvenime reikia išbandyti viską: kaip kitaip sužinosi, kas tau geriausiai tinka? Tad ir sūnui leisiu viską“, – įsitikinęs jaunas tėtis, kurio gyvenime improvizacijos netrūksta: štai, pavyzdžiui, savo būsimai žmonai jis pasipiršo praėjus dviem savaitėms po pažinties.

 

„Kai kunigas prie altoriaus pasiteiravo, kiek mes laiko esame kartu, pasirodė, kad aš draugavau dviem savaitėm anksčiau negu jinai“, – atviraus žinomas vyras. „Kaip suprasti: anksčiau?“, – pasiteiraus Asta.  „Aš draugavau, o ji nežinojo, kad aš draugauju, o gal dar pati nedraugavo su manimi“, – paaiškins Giedrius.

 

Ar pavyko G. Leškevičiui pagaminti improvizuotą patiekalą ir kuo baigėsi jo didžiausia vaikystės avantiūra – išbėgimas į minų lauką – sužinosite jau šį sekmadienį 10 val. ryto žiūrėdami BTV.