Po Naujųjų LNK eteryje startuos naujas projektas – nacionalinis muzikinis antrininkų konkursas „Mes – vieno kraujo“. Konkurso kūrybinė komanda jau dabar skelbia dalyvių atrankos pradžią ir laukia visų, kurie tiki, kad gali įsikūnyti į kurią nors Lietuvos ar pasaulinę scenos žvaigždę, kurie nebijo scenos ir kurie trokšta dainuoti.

 

mes-vieno-kraujo

„Tikiu, kad daug kas yra žiūrėjęs į kokį nors atlikėją, esantį ant scenos, ir pagalvojęs: „O kodėl ten – ne aš?“ Tai yra labai žmogiška ir normalu. Todėl mes ir norime visiems suteikti galimybę ateiti ir ryškiausioms scenos žvaigždėms pasakyti: aš ir tu – vieno kraujo“, – kalba projekto prodiuseris, kompanijos „TV Play“ vadovas Laurynas Šeškus.

 

„Gal jūs esate vieno kraujo su Natalija Bunke? O gal su Andriumi Mamontovu, ar Beyonce, Ryčiu Cicinu, ar kuriuo nors iš grupės „Oasis“ vaikinų? Gal jūs iš tikrųjų esate ne ką ne prastesnis, nei tos žvaigždės, kurias šiandien matome ant scenos? Todėl mes ir norime visiems pasiūlyti vietą ant scenos ir pasakyti, kad jūs tikrai esate vieno kraujo su tais, kuriuos matote televizijos ekrane ar didžiausiose arenose. O gal ilgainiui būtent jūs išstumsite juos nuo scenos?“ – intrigavo L. Šeškus.

 

Dalyvauti projekte „Mes – vieno kraujo“ kviečiami bet kokio amžiaus ir sceninės patirties žmonės, kurie jaučia, kad gali įsikūnyti į bet kurį žinomą atlikėją. Jeigu atrodote, dainuojate ar judate ne prasčiau, nei visų žinomos įžymybės – būtent šis projektas gali tapti jūsų bilietu į didžiąją sceną.

 

Praėjus pirmųjų atrankų etapą, dalyvių lauks vis naujos užduotys – dirbdami su žinomais Lietuvos atlikėjais jie turės pademonstruoti ne tik savo balso galimybes, ir bet ir sceniškumą bei artistiškumą. „Jei matysime, kad žmogus yra talentingas, mes tikrai investuosime į jį ir apgaubsime jį savo bei scenos profesionalų dėmesiu“, – patikino L. Šeškus.

 

„Tikiu, kad dauguma dabartinių žvaigždžių savo karjeros pradžioje taip pat turėjo kokį nors idealą, į kurį lygiavosi, iš ko mokėsi ar ką mėgdžiojo, stebėdami jų pasirodymus. Todėl ieškome žmonių, norinčių dainuoti, išbandyti save scenoje, ir gal net pradėti joje rimtą karjerą. Mes tikrai padėsime žengti pirmuosius žingsnius“, – pridūrė projekto „Mes – vieno kraujo“ kūrėjas.

 

Dalyvių anketas jau dabar galite rasti ir pildyti čia: http://lnk.alfa.lt/mes-vieno-kraujo