Lietuvos pramogų pasaulį drebina žiaurių dietų skandalai. Lietuvos garsenybės prisipažįsta, kad dėl mažesnio svorio yra pasiryžusios viskam.

 

Populiariosios merginų grupės „69 danguje“ atlikėja Nijolė Pareigytė „KK2 Penktadienio“ laidoje šį vakarą 19.30 prisipažins žinanti, kurios mūsų žvaigždės gėrė specialias kapsules su kaspinuočio lervomis – iš jų išsirita ir auga milžiniškas kirminas.vlcsnap-2015-04-24-13h44m32s55_1024x576
Tuo metu populiarios grupės „Sare Roma” įkūrėjas ir atlikėjas Ištvanas Kvik prisipažįsta 2 savaites valgęs vien tik ypatingą sriubą, o dainininkė Aušrinė Gerikienė, dar žinoma kaip „Tikroji Išdykėlė“, kelias savaites gėrė tik vandenį su druska.

 

Gydytoja Jelena Tulčina laidoje patvirtins, kad Lietuvai gresia parazitinė katastrofa – žmones puola kirminai, kuriuos labai sunku iškrapštyti. Kaip teigia gydytoja, baisiausia, kad kai kurios moterys baisius parazitus į kūną įsileidžia pačios, manydamos, kad tai joms padės sulieknėti.

 

Grupės „Dyvos“ atlikėja Indrė Ganasauskienė laidoje sakė, kad domisi sveiku gyvenimo būdu ir kirminų valymo būdais, tačiau ją ypatingai sukrėtė internete matytas vaizdas, kuriame užfiksuota kaspinuočio traukimo iš organizmo procedūra. Milžiniško ilgio kirminas buvo vyniojamas tiesiog ant specialaus pagaliuko.

 

Tačiau ne visos kirmėlės blogos. Komikė Violeta Mičiulienė sakė, kad ją išgelbėjo dėlės. Iš pradžių ji šliužų bijojo, jų nauda netikėjo, bet pabandžiusi pasijuto ypatingai gerai.

 

Plačiau apie Lietuvos žvaigždžių lieknėjimo ypatybes žiūrėkite šiandien 19:30 per laidą KK2 Penktadienis.