Jau šį sekmadienį – TV3 didžiojo šou „Lietuvos talentai“ aštuntoji laida. 19.30 val. žiūrovų laukia vaikinų, pademonstruosiančių ilgos praktikos reikalaujančius talentus, antplūdis. Kiekvienas jų parodys ypatingus gebėjimus, kurių pakartoti namie neįmanoma. Žinoma, be aštriausių emocijų, čia netrūks to, kas keltų nuostabą, šypseną, susižavėjimą ar net baimę.

 

TV3_Lietuvos talentai_Teisejai

Vienas ant scenos užlipsiantis vaikinas – profesionalus barmenas. Po neįtikėtino jo šou teisėjas Marijus Mikutavičius šypsodamasis komentuos: „Tu tokį nekaltą vakarą pažadinai manyje žvėrį – iškart norisi eiti prie baro!“ O griežtumu neretai pasižyminti Rūta Ščiogolevaitė negailės pagyrų ir pavadins barmeną „aukščiausio lygio profesionalu“.

„Lietuvos talentų“ scenoje pasirodys ir mikromagijos atstovas – vienintelis toks šių metų šou atrankose. Jaunas vyras savo triukais pakerės teisėjus. Marijus, kad ir kaip besistengdamas, nesugebės perprasti mago rodomų triukų. Smalsumo vedamas teisėjas net užlips ant scenos ir bandys iš arti tyrinėti, ką bei kaip daro magas. Praradęs viltį tiesiog sušuks: „Kaip jūs tai padarote?!“ Tačiau vaikinas tik truktelės pečiais ir pripažins pats nesuprantąs.
Tiesa, vieno triuko paslaptį magas vis dėlto atskleis, parodydamas savo mažąjį draugą – nykštuką, kuris ir pradangina daiktus vyriškio delnuose. Tiesa, teisėjai vos spės pamatyti mažą rankytę, grobiančią žiedą tiesiai iš mago delno. Dėl šio triuko salė tiesiog paklaiks – tie, kurie spės išvysti mažojo nykštuko pirštus, dar ilgai negalės atsipeikėti iš nuostabos.

Ant scenos užlips ir kariai. Jau antrąkart „Lietuvos talentuose“ dalyvaujantys vyrai prieš kelerius metus gerokai išgąsdino Rūtą ir ji atsisakė ištarti jiems „Taip“. Šiemet komanda sugrįš su dar pavojingesne programa – pademonstruos vidinės ramybės ir koncentracijos meną, pakvies ant scenos talentų teisėją ir prodiuserį Saulių Urbonavičių-Samą. Negana to, parklupdys jį, uždės ant galvos arbūzą ir… kirs tikru, daugiau nei 3 kilogramus sveriančiu, kardu. Kuo tai baigsis, TV3 žiūrovai išvys jau šį sekmadienį 19.30 val.

Atsvara adrenalinui taps raudonplaukė mergaitė, į šou atėjusi su grupe draugų. Suskambus linksmam motyvui, mergaitė pradės dainuoti sunkiai suprantama kalba, o pauzėse tarp dainos posmelių, vos atgavusi kvapą, pūs fleitą. Reginys ir nuotaika bus neįtikėtina! Po dainos Samas neatsispirs smalsumui ir pasiteiraus, ar tai japonų kalba atlikta daina. Kodėl, teisėjams ištarus verdiktą, mergaitė apsiverks?
Sekmadienį kraują kaitins ir pole dance atstovė – aplink stulpą šokanti mergina, žavės jauna balerina, stebins vaikų šokių grupė ir kiti savo talentais abejingų nepaliekantys dalyviai.

 

Šį sekmadienį, lapkričio 9 dieną, ir dar du sekmadienius iš eilės bus parodyti trys paskutiniai „Lietuvos talentų“ atrankų įrašai. Iš viso jau daugiau nei šimtas dalyvių gavo du arba tris teisėjų „Taip“, tačiau į kitą etapą – į pusfinalius – pateks tik pusė jų.

Paskutinį lapkričio sekmadienį, 30 dieną, bus rodoma speciali „Lietuvos talentų“ laida, kurioje teisėjai nuspręs, kas sudarys talentingiausiųjų 50-uką. Laimingieji pateks į projekto pusfinalius. Gruodį TV3 žiūrovų laukia tiesioginės pusfinalių transliacijos.

 

Ankstesnes „Lietuvos talentų“ laidas žiūrėkite televizijoje internete TV3 Play: www.tv3play.lt/programos/lietuvos-talentai.

Atskiri dalyvių pasirodymai oficialiame projekto kanale „Youtube“: http://goo.gl/rbndIC

 

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!