„Lietuvos ryto“ televizijos eteryje startuoja nauja, analogų Lietuvoje neturinti TV laida „Vantos lapas“. Unikali laida apie pirties malonumus kiekvieną sekmadienio rytą pravers žinomų žmonių pirties duris ir suteiks galimybę ne tik pabūti su jais neformalioje aplinkoje, bet ir atskleis daugybę pirties paslapčių. „Vantos lapas“ žiūrovų dėmesiui – kiekvieną sekmadienį, 10.25 val. per „Lietuvos ryto“ TV.

 

LR_TV_Vantos lapas_laidos vedeja Lina Ramanauskiene2

Laidos kūrėjai garantuoja – „Vantos lapas“ bus atsvara įprastinėms televizijos laidoms, ji įkvėps ne tik žiūrėti, bet ir kurti, patirti, išbandyti. „Laidą sudarys kelios rubrikos, kuriose laidos kūrėjai ir tam tikrų sričių specialistai atsakys į dažniausiai kylančius klausimus, nuoširdžiai patars ir pasiūlys daugybę originalių receptų, kaip palaikyti gerą nuotaiką, savijautą, kurią dovanoja šiltoji oazė“, – atskleidžia naujos laidos režisierė Jūratė Paškevičienė.

 

Tikriausiai teko stebėti ne vieną sveikatos patarimų laidą, kurioje aptariami veiksmingi vaistai, diskutuojama apie jų poveikį, žalą organizmui… Tačiau ar teko matyti tokią laidą, kurioje atskleidžiami paprasti, bet veiksmingi būdai išlikti sveikam? Televizijos laida „Vantos lapas“ – pirmas žingsnis Lietuvoje pristatantis pirtis, kurių poreikis užkoduotas mūsų tautos genuose, ir kviečianti tapti tikrais ne tik pirties, bet ir maisto, kuris gaminamas krosnyse, gurmanais.

 

„Džiugu, jog vis daugiau žmonių atranda pirtį kaip puikią vietą pailsėti, pasisemti sveikatos, pabendrauti, o malkinę krosnį kaip neatsiejamą sveikos mitybos pagalbininkę“, – pasakoja laidos vedėja ir viena iš kūrėjų Lina Ramanauskienė.

 

Net ir prastai iškūrenta pirtis yra žymiai geriau nei jokios, o tik pagalvokite kokią naudą gautumėte, jei žinotumėt kaip ja teisingai naudotis, kad pirtis taptų ne tik puikia vieta atsipalaiduoti, bet ir geriausiu vaistu. „Vien iškūrenti pirtį per maža, reikia žinoti jos paslaptis“, – tikina žinomas  pirtininkas Saulius Tučkus.

 

„Pirtyje mes pasidarome lygūs, ne tik todėl, kad nusimetame drabužius. Pirtinimosi ritualas yra žinomas bei vertinamas ir dėl savo terapinių savybių. Pirtyje mes nusimetame darbų naštą, išvarome iš savęs tūnantį sunkumą, atsipalaiduojame.“, – patirtimi dalijasi laidos prodiuseris Remigijus Ruokis.

 

Laida apie pirties malonumus „Vantos lapas“ – sekmadieniais, 10.25 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.