„Esu žinomas žmogus ir, taip pat, esu silpnaregis. Noriu tapti pavyzdžiu kitiems ir parodyti, kad galima ne tik išgyventi, bet ir gyventi tamsoje, ir, kad tarp jų ir mūsų – matančių ir neregių – nėra tiek daug skirtumų, kaip kitiems gali atrodyti. Todėl ir sutikau dalyvauti tokiame projekte ir apsigyventi aklinoje tamsoje su kitais nežįstamais žmonėmis“, – paklaustas, kodėl nusprendė dalyvauti realybės šou „Tamsoje“ , paaiškino „Lietuvos balse“ išgarsėjęs dainininkas Gražvydas Sidiniauskas.

 

grazvydas_sidiniauskas

Apie tai, kad į realybės šou „Tamsoje“ ateina žymus naujokas, jau penkias savaites aklinoje tamsoje gyvenantys dešimt neregių ir matančių dalyviai, net nenuotuokia. Tai jiems bus didžiulė staigmena.

 

„Ateinu jau išsirinkęs savo favoritus – man labai įdomi rokerė Simona. Ji, kaip ir aš, yra muzikantė, todėl manau greitai rasime bendrą kalbą. Kadangi pats esu silpnaregis – turiu maždaug 10 proc. regėjimo likutį – gyventi tamsoje ir man bus iššūkis. Tikiuosi, Simona man padės neatsitrenkti į visas įmanomas sienas“, – juokėsi Gražvydas.

 

Tiesa, naujoko atėjimas nebus vienintelė šio sekmadienio tiesioginės transliacijos staigmena – praėjus penkioms tamsioms savaitės, matantieji šou dalyviai pagaliau pamatys šviesą! Tai reiškia, kad jie ne tik pamatys savo mentorių, draugų veidus, galės apžiūrėti namus, kuriuose gyvena. Matantieji dalyviai pirmą kartą tiesioginiame eteryje pasirodys be specialių akinių ir pagaliau žiūrovai galės išvysti jų veidus šviesoje.

 

Svarbu pabrėžti, kad matantieji šviesą pamatys ne akimirksiu – tai bus kelias valandas truksiantis procesas, sukurtas pagal griežtus gydytojų nurodymas. Interneto žiūrovai dalyvių „išėjimą į šviesą“ galės stebėti tiesiogiai šeštadienį portale lnk.lt.

 

Staigmenų kupina realybės šou „Tamsoje“ tiesioginė išlikimo kovų transliacija įvyks jau šį sekmadienį, 20.35 val. LNK kanalu.