Jau šį vakarą, 19:30 per LNK „Lietuvos balse“ prasidės dvikovų etapas. Pirmą kartą projekte dalyviai dainuos poromis ir turės vos vieną dainą įrodyti, kad yra verti patekti į finalines tiesiogines kovas, kurios jau nuo kovo 8 dienos prasidės didžiausiose šalies arenose.

 

190804_JPG-662 190804_JPG-664

 

Į kovą šį vakarą stos ir išskirtinio vokalo bei išvaizdos dalyvis Vladas Chockevičius. Atlikėjas scenoje tikrai ne naujokas, prieš dvejus metus jis išleido autorinį dainų albumą „Kylam su saule“ ir aktyviai koncertuoja su tais pačiais metais suburta grupe „Vladas ir Mėnulio Fazė“. Tačiau aktyviai koncertinę veiklą vykdantis Vladas, nustebina pasakodamas apie savo kasdienybę. Nuo trylikos metų su tėvais į Angliją gyventi išvykęs dalyvis, po devynerių metų su mylimąją nusprendė grįžti į Lietuvą, tačiau jau ne į gimtąjį Kauną. Miestietišką gyvenimą Vladas tuomet nusprendė iškeisti į… kaimą.

 

190804_JPG-668 190804_JPG-670

 

„Nusprendus grįžti į Lietuvą, mano gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Anglijoje universitete studijavau programavimą ir ilgą laiką dirbau laisvai samdomu programuotoju medijos srityje. O grįžus į Lietuvą, persikraustėme į Gulbinų kaimą Akmenės rajone ir visai netikėtai atradau potraukį ūkininkavimui. Keista, nes nuo pat vaikystės augau ant betono ir nieko bendro su kaimu neturėjau. O dabar jau keli metai esame tikra ūkininkų šeima: dirbam žemę, auginam ožkas, gaminame sūrius ir viską darom be jokios chemijos, tik natūraliai. Tokios būna mano vasaros. Na o žiemą, grįžtu prie programavimo“, − juokiasi apie savo gyvenimą pasakodamas dvidešimt aštuonerių Vladas.

 

190804_JPG-676 190804_JPG-752

 

Dar gyvendamas Anglijoje, Vladas pasakoja atkakliai siekęs muzikinės karjeros ir buvo subūręs net tris skirtingas grupes. Vis tik persikrausčius į kaimą, muzikinių planų kuriam laikui teko atsisakyti ir apie didžiules scenas pamiršti. Tuo metu Vladas pasakoja koncertuodavęs tik vietiniuose renginiuose.

 

190804_JPG-820 190804_JPG-829

 

„Anglijoje labai norėjau, kad mano suburtos grupės taptų sėkmingos ir atkakliai to siekiau. Bet vis kažkas pakišdavo koją. Man net daug kas sakė, kad gal man geriau nedainuoti, kad man tai nesiseka to daryti ir aš dainuoju negerai. Bet aš nepasidaviau, toliau mokiausi vokalo ir labai norėjau tapti stipriu vokalistu. O kai reikėjo grįžti į Lietuvą, teko priimti ir sunkų sprendimą. Juk turbūt Akmenės rajone stiprios grupės suburti neišeitų. Tad tai tapo savotiška muzikine pertrauka“, − pasakoja Vladas.

 

190804_JPG-1062 190804_JPG-1075

 

Tačiau kardinaliai pasikeitęs Vlado gyvenimo būdas padarė įtaką ir jo muzikiniam keliui bei kūrybai. Vladas pradėjo rašyti dainas apie žmogiškąsias vertybes, meilę, šviesą , pozityvumą ir žmogaus vidinį pasaulį, o galų gale susipažino ir su talentingais muzikantais, kurie padėjo grįžti į muzikos pasaulį ir priimti svarbų sprendimą.

 

VladasCh1 VladasCh2

 

„Susipažinęs su savo dabartinės grupės gitaristu, nusprendžiau pagaliau viską pradėti daryti profesionaliai ir nuo to laiko, viskas pradėjo labai sėkmingai eitis. Susipažinau su dabartine savo grupe, prie jos prisidėjo ir iš Anglijos taip pat sugrįžęs mano brolis. Akmenėje net radome bendraamžius, kurie profesionaliai filmuoja ir įrašėme vaizdo klipus visam albumui. Labai norėčiau, kad muzika pagaliau išstumtų programavimą ir galėčiau gyventi tik ta laisve: ūkininkauti, kurti ir profesionaliai koncertuoti“, − šypsosi Vladas, kuris jau šį vakarą dėl galimybės likti projekte ir siekti savo muzikinės svajonės kausis su kita rokeriškos prigimties Justino Jaručio komandos dalyve Migle.

 

VladasCh4

 

Visiškai naujas ir modernus Vlado stilius bei stipri rokeriška dvasia ir didžiulis noras nugalėti – ar tiek užteks, kad Justinas Jarutis jį pasirinktų tolesnėms kovoms didžiausiose šalies arenose, pamatyti bus galima jau šį vakarą 19:30 per LNK.

 

Jo paties kūrybos video:
 

 
Video iš nokautų: