„Ji dūksta, kandžiojasi, braižosi ir neleidžia man išsimiegoti rytais. Tačiau už nieką pasaulyje jos nenorėčiau atiduoti. Jau neįsivaizduoju savo dienų be šios mažylės“, − džiaugsmu trykšta jaunoji „Lietuvos balso“ dalyvė Miglė Šidlauskaitė.

 

Šuns Miglė norėjo nuo vaikystės. Tačiau vis susimąstydavo, ar turės laiko juo tinkamai pasirūpinti, kai dienotvarkėje vos tilpdavo mokslai ir kiti užsiėmimai. Galiausiai noras namuose turėti nerimstantį ir visada gerą nuotaiką dovanojantį augintinį nugalėjo.

 

„Su seserimi nusprendėme, kad šunį ne pirksime, o nuvažiuosime į prieglaudą ir „įsivaikinsime“. Jei galime padėti, kodėl to nepadarius?“ − sako septyniolikmetė dainininkė.

 

Ieškodama savojo augintinio, Miglė aplankė net kelias prieglaudas. Vienoje jų merginą ištiko šokas.

 

„Gyvūnų laikymo sąlygos buvo labai prastos… Visi šunys stengiasi loti kuo garsiau, kad tik atkreiptų į save dėmesį, kad kas nors juos išgelbėtų… Toks vaizdas mane labai sugraudino“, − pasakoja M. Šidlauskaitė.

 

Vos kelių savaičių mažą šunytę, kuri tapo naująja jos šeimos nare, Miglė rado gyvūnų prieglaudoje „Penkta koja“. Šunytė buvo rasta griaunant tvartą, ji turi dar šešis brolius ir seseris.

 

Kol kas M. Šidlauskaitės augintinė neturi vardo. Dainininkė juokiasi, kad šunytė atsiliepia šaukiama bet kokiu vardu. Šeimininkė didžiuojasi, kad šunytė labai drąsi ir judri.

„Kol kas su namiškiais konkuruojame, kas ves mūsų mažąją šeimos narę į lauką. O paskui, neabejoju, kad anksčiau keltis ir net žvarbiausią žiemą pasivaikščioti su ja eisiu aš“, − juokiasi Miglė.

 

Beje, M. Šidlauskaitės pasirodymą „Lietuvos balso“ scenoje žiūrovai išvys jau šį šeštadienį, 19.00 val. per LNK. Lemtingieji „Lietuvos balso“ nokautai tęsiasi.