Jau šį sekmadienį 19:30 val. LNK televiziją pasieks ypatinga „Lietuvos balso“ laida, kurioje didžiąją eterio dalį užkariaus unikaliausi vyrų balsai. O tarp jų – ir ne kartą matyti veidai.

 

Tomas _Legenzovas_1 (Small)

 

Puikiai pažįstamas iš televizijos ekranų, žinomas renginių vedėjas, ne kartą matytas teatro scenoje, buvęs profesionalus šokėjas ir net grupėje „Šarka“ dainavęs Tomas Legenzovas metė sau naują iššūkį ir ryžosi lipti į „Lietuvos balso“ sceną.

 

Tomas Legenzovas (Small)

 

„Mano gyvenimas sukasi apie kelias pagrindines veiklas – renginių vedimą bei visa, kas susiję su scena. Man patinka dainuoti, šokti, vaidinti spektakliuose. Muzika man yra dienos rutinos delikatesas, ne pagrindinis patiekalas, todėl laiko prasme jai skiriu mažiau nei norėčiau”,– juokiasi Tomas Legenzovas.

 

Tiesa, skirtingai nuo daugelio dalyvių, Tomas konkretus ir sako aukščiau bambos šokti nesiruošiantis, tad ir jo tikslas projekte šiek tiek kitoks nei įprasta ir vieno noro būtinai nugalėti nėra.

 

Tomas Legenzovas 3 (Small)

 

„Negaliu sakyti, kad nesvarbu, kaip pasirodysiu, juk tuomet kodėl apskritai eičiau į projektą? Man norisi pasivaržyti, sukurti gerų pasirodymų, mėgautis muzika ir laiku projekte”, – atvirai sako Tomas.

 

Dalyvis patikina, kad konkurencijos projekte nebijantis, o šou pasaulio ne kartą ragavęs, gali drąsiai pasakyti, kad projekto žiūrovų simpatijas gali nulemti ne tik balsas.

 

„Manau, visada nugali stipri ir įvairiapusė asmenybė, kuri be galo daug dirba su savo talentu. Konkurentai yra stiprūs, bet aš stengsiuosi pasirodyti taip, kaip galėčiau geriausiai, ir konkuruosiu labiausiai pats su savimi, – sako Tomas Legenzovas ir šypsosi, paklaustas apie savo pranašumus. – Kas vieniems pranašumas, kitiems trūkumas. Esu impulsyvaus, karšto charakterio, turiu parako, kitaip sakant. Kartais jis scenoje labai padeda, o kartais trukdo.”

 

Ne vienus metus praleidęs didžiojoje scenoje, Tomas Legenzovas sako visų baimių vis dar neatsikratęs.

 

„Didžiausia baimė projekte – užmiršti dainos žodžius… Ir neatiduoti viso savęs publikai. Norėčiau tiesiog būti savimi, tokiu, koks esu sau patogioje aplinkoje. Šiek tiek bijau, kad jaudulys manęs nenugalėtų lemiamu momentu”, – atvirai sako Tomas.

 

Ar jaudulys nepakiš jam kojos „aklosiose perklausose“ ir ar užteks charizmatiškam dalyviui vien tik jo balso, kad priverstų atsisukti mokytojų kėdes, – jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK.