Jau šį sekmadienio vakarą 19:30 per LNK prasidės antroji „Lietuvos balso“ nokautų etapo laida, kurioje mokytojų komandų trejetai kovos dėl galimybės su savo mokytoju kartu keliauti į kitą etapą. Su kiekvienu dalyviu dirbantys mokytojai stengiasi jų pasirodymus paversti nepamirštamais ir kiekvienam dalyviui suteikti kiek įmanoma daugiau žinių, dalindamiesi ilgamete savo pačių patirtimi scenoje.

 

Donatas Montvydas (Small)

 

Šiandienos kovoje pasirodys ir išskirtinis Donato Montvydo komandos vyriškas trejetas, kuriame – vieni stipriausių projekto vyriški balsai. Vienas iš trejeto dalyvių – Kristijonas Vaičiukauskas, kuriam ruošiantis būsimai kovai scenoje prireikė ypatingo Donato Montvydo padrąsinimo.

 

Repeticijų metų vaikinas varžėsi dainuoti aukštas natas, tad Donatas Montvydas su juo pasidalino ir savo paties istorija. Tokių baimių žinomas atlikėjas turėjo ir pats.

 

MAX09797 (Small)

 

„Tu į mane visiškai panašus. Mes turime tą pačią istoriją. Mano falcetas blokavosi grynai tik dėl mano psichologinių problemų. Rosita Čivilytė man labai padėjo, nes sakydavo, kad esu psichologiškai užsispaudęs. O tavo falcetas labai gražus, dėl jo susilydys šimtai panų ir bičų. Tu jį turi ir tau reikia išsidrąsinti. Esu tavo draugas, pats tą praėjau ir dabar galiu tau pasakyti, kad dėl tau nervintis tikrai nereikia. Įvedęs į pasirodymus savo falcetą, tu dvigubai praplėsi savo pasirodymų ir repertuaro galimybes projekte“, – dalyvį studijoje drąsino Donatas Montvydas.

 

MAX09800 (Small)

 

Šiandienos laidoje Donatas Montvydas savo baimes atskleis ir kitiems projekto mokytojams.

 

„Nepasitikėjimo savimi būsena man labai pažįstama. Kai aš savimi nepasitikėjau, niekada negalėdavau pradainuoti falcetu. Buvau toje pačioje stadijoje, kaip Kristijonas, prieš kokius 12 metų. Vidumi aš jaučiu, kad jis turi pasakyti daug daugiau. Jis primena man mane“,- mokytojams kalbės Donatas Montvvydas.

 

Savo sėkmės viršūnėje dabar esantis atlikėjas atvirai pripažins, jog nepasitikėjimas savimi buvo didžiulis.

 

„Palaikymas buvo toks sąlygininis. Niekas nežinojo anksčiau, kad yra toks Donatas ir, kad jis iš vis dainuoja. Klasiokai buvo nustebę, kaip ir visa mano aplinka. Aš galvodavau, ką kiti pagalvos, kad berniukas dainuoja tokiu aukštu balsu. Turėjau daugybę kvailų kompleksų ir nereikalingų minčių, kurios tiesiog varžo scenoje“, – pasakos Donatas Montvydas.

 

Ar žinomo atlikėjo žodžiai ir jo paties istorija, padės Kristijonui prasilaužti ir savo pasirodyme parodyti, kokias aukštas natas jis gali išdainuoti – jau šį sekmadienio vakarą 19:30 per LNK.