Dvylikametis Matas Saukantas jau yra ir žvaigždė, ir finansiškai apsirūpinęs jaunuolis. Matas laimėjo LNK projektą „Lietuvos balsas. Vaikai“ ir 10 tūkst. eurų. Matas dabar turi rūpestį, kur investuoti laimėtus tūkstančius. Variantai yra keli: nuskristi pas pusseserę į Norvegiją arba nusipirkti augintinį.

 

2020.05.07 _ LIETUVOS BALSAS VAIKAI _ SUPERFINALAS _ full album _ by Aleksandr Leonov _ full size-122_1600x1067

„Būtų smagu gyvūnėlį kokį turėti, bet mano tėtis nelabai leidžia. Norėčiau arba šuniuko arba kačiuko. Kad būtų mažas, mielas, kad galėtum paimti, paglostyti, pažaisti“, – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2 pasakos Matas.

 

Matas yra iš Skuodo. Nedideliame miestelyje Matą atpažįsta visi. Labiausiai prie Mato limpa mergaitės. Ir Skuode, ir „Instagrame“. „Rašo, kad gražiai padainavau, sveikina, klausia ar nori draugauti, ar nori būti pora? Parašau, kad poros neieškau, nes dar toks jaunas esu“, – šypsosi Matas.

 

Matas žiūrovus ir Lietuvos balso teisėjus sužavėjo ne tik dainavimu. Šeštokas yra labai gerai įvaldęs šokių judesiukus. Dainuoti ir šokti Matui gerai sekasi. Bet mokykloj yra problemyčių. Ypač per matematikos pamokas. „Keturis, man atrodo, turiu iš matematikos. Nelabai aš jos  suprantu. Bet pinigus suskaičiuoti galėsiu“, – juokiasi  „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojas Matas Saukantas.

 

Interviu su „Lietuvos balso“ nugalėtoju – jau šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.