Atostogos Lietuvoje mūsų šalies gyventojams tampa vis sunkiau įkandamos, todėl daugelis jų renkasi pigesnes alternatyvas – keliones į Egiptą, Turkiją ar Ukrainą. Apklausos rodo, kad net 17 proc. lietuvaičių renkasi atostogas užsienyje, ir tik 14 proc. – Lietuvos pajūryje.

 

_ALU1643

Šio antradienio pavakarę 17.35 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ Jurbarke gyvenanti ir dirbanti Inga sakys, kad poilsis Lietuvoje jos šeimai per brangus. Jurbarkietė pasakos, kad vasarą su vaiku praleido dvi dienas Palangoje, o tai jai atsiėjo net 150 eurų.

 

Inga sako, kad anksčiau fotografija su gyvate kainuodavo 8 litus, dabar tai kainuoja 8 eurus. Moteris teigia, kad verslininkai suvienodino kainas – kas buvo litais, dabar tiek pat kainuoja eurais.

 

Kita laidos dalyvė Rugilė pasakos, kad vasarą jai teko lankytis Ukrainos mieste Truskovece, kuris žinomas savo sanatorijomis. Rugilė sako, kad sanatorijos Ukrainoje – puiki alternatyva tiems, kad mažai uždirba ir negali ilsėtis Lietuvoje.

 

Moteris pasakos, kad procedūrų kokybė Ukrainoje niekuo nesiskiria nuo lietuviškų, o kainos daug mažesnės – nugaros ir sprando masažas kainuoja vos 4 eurus, tuo tarpu Lietuvoje – beveik 20 eurų.

 

Verslininkas Paulius Aršauskas kalbės, kad savo bernvakarį šventė Ukrainoje, kur dešimties vaikinų kompanija išleido 5 tūkstančius eurų. Vaikinai gyveno prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje, lankėsi geriausiuose klubuose.

 

Visą laidą „Yra, kaip yra“ su Asta Stašaityte – Masalskiene žiūrėkite šio antradienio pavakarę 17 val. 35 min. per LNK.