Šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. „Valandoje su Rūta“ – diskusija apie grožį. „Susitarkime: dėl grožio nesiginčijama“, – šypsojosi laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, pakviesdama paskutinę šio sezono pokalbių šou laidą praleisti lengvai ir be pykčių.

 

Kenas1 (Small)

 

Pirmasis laidos pašnekovas šokiravo. Dar nė trisdešimties neturintis žurnalistas, laidos „Tipo Vlogo“ vedėjas Laurynas prisipažino ne kartą tobulinęs veidą botulino ir hialurono injekcijomis, o vėliau žada išbandyti ir rimtas plastines operacijas. Ne veltui jis vadinamas lietuviškuoju Kenu. „Noriu būti turtingas ir garsus, o be geros išvaizdos šou versle nieko negali pasiekti“, – sako Laurynas.

 

kenas2 (Small)

 

Su lietuviško Keno etikete gyvenantis vaikinas suskaičiavo, kokias procedūras darėsi per pastaraisiais mėnesiais. „Į kaktą suleista botulino injekcijų, prie nosies – hialurono, į skruostus – hialurono užpildai ir šiek tiek paryškinta apatinė žandikaulių linija, kad būtų ryškesni veido bruožai. Siūlo ir lūpas padidinti, bet labai bijau, kad neatrodyčiau juokingas“, – laidoje pasakojo Kenas.

 

kenas3 (Small)

 

Vaikinas suskaičiavo, kad per pastarąjį pusmetį be grožio salonų, drabužių ir kitų grožiui skirtų išlaidų, daugiau nei 3 tūkstančius eurų jis skyrė rimtoms procedūroms, kurias vėl reikės kartoti.

 

leonaviciute (Small)

 

„Taip, daug kainuoja, bet tuomet reikia daugiau dirbti, – šypsosi Kenas. – Manimi žmonės domisi, atsiranda pasiūlymų socialiniuose tinkluose, o domėjimasis virsta verslu, iš kurio uždirbu“.

 

leonaviciute5 (Small)

 

Kartu su Kenu laidoje dalyvavo ir pastaruoju metu įspūdingai sulieknėjusi Liepa Mondeikaitė. Dainininkė prisipažino ilgą laiką planavusi laikytis dietos, bet ją vis atidėdinėjusi „kitam pirmadieniui“. Ryžtis permainoms ją paskatino reklaminė sutartis, pagal kurią moteris privalėjo laikytis dietos ir sulieknėti.

 

Šokių projekte išgarsėjusi Jolanta Leonavičiūtė laidos svečius nustebino įspūdingomis kūno linijomis – moteris tapo fitneso trenere. „Valandoje su Rūta“ ji pademonstravo savo mėgstamiausius pratimus, kurie efektyviai stangrina kūną. Vieną jų išbandė ir laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

 

„Valanda su Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. per LNK.