Šį vakarą 21.30 val. laidoje „Vaivos pranašystės“ skandalingas tarologo Leopoldo Malinausko pareiškimas apie nesenai visą Lietuvą sudrebinusią BMW automobilio avariją, kuomet nesuvaldęs transporto priemonės vaikinas įsirėžė į autobusų stotelę pačioje Vilniaus širdyje ir sužalojo 8 žmones. „Matau viziją, kaip štai pareina mašina. Vizija yra tokia, kad arba jis nežiūrėjo į kelią, arba maigė radiją, ar dar kažką veikė ir pakėlė akis į priekinį stiklą, bet jau per vėlai. Jeigu žiūrėtumėm į tai, ar dėl greičio šis žmogus taip padarė, tai taip negalėjo būti, nes čia yra posūkis ir išcentrinė jį mestų į priešingą kelio pusę. Čia tiesiog buvo siautėjimas prie vairo, kaip ten sako rusai: „šetonas apsėdo“. Matosi toks siautulys. Aš matau tik patį mašinos lėkimą, jeigu įvykiai yra neseni juos labai nesunku vizualizuoti. Kortos apie šį įvykį gana iškalbingos. Tikriausiai prieš šį įvykį buvo balius, buvo vartojami kvaišalai. Kad ir promilių pas tą žmogų nėra, visvien po gerų išgertuvių vairuoji kitaip. Man atrodo, kad čia tiesiog to buvo per daug“, – apžiūrėjęs įvykio vietą režė tarologas. Ar dėl avarijos kaltas noras pasipuikuoti? Ar iš tiesų neatsakingas vairuotojas gailisi dėl padarytos žalos, ar tai tik veidmainiavimas siekiant naudos?

 

LR_TV_VP_Malinauskas avarijos vietoje

 

Taip pat laidoje tarologas L. Malinauskas pasidalino savo įžvalgomis apie mistika dvelkiančius Henriko Daktaro namus. Šiais laikais virš Nevėžio slėnio iškilę kadaise nusikalstamo pasaulio lyderiu tituluoto „Henytės“ pilies bokštai Užliedžiuose jau nėra tokia sensacija, kokia buvo prieš penkioliką metų. Tačiau visuomenėje guvios legendos, kad pilies kieme yra paslėpti lobiai. Ką gi slepia šių namų bokštai ir sienos? Kodėl vos prie namo prisilietęs tarologas sulaukė Ramutės Daktarienės skambučio? Ar po šio pokalbio L. Malinauskas nepabūgs atvirai pasakoti viską ką mato savo rėgėjimuose? Atsakymai į šiuos klausimus 21.30 val. laidoje „Vaivos pranašystės” per „Lietuvos ryto” televiziją.

 

LR_TV_VP_Malinauskas avarijos vietoje2

 

Pas būrėją Vaivą į saloną atvyko speciali laidos viešnia – Ingrida Kazlauskaitė. 31- erių dainininkė, projektų dalyvė, atvirai prisipažino, kad į būrimus žiūri skeptiškai. Tačiau atvykti sutiko paskatinta savo mamos. Kas laukia gražuolės Ingridos Kazlauskaitės? Laiminga santuoka su užjurio princu? O gal netikėtas nėštumas? Dar laidoje Klaipėdos krašto  astrologės Violetos Liaugminienės horoskopas visai ateinančiai savaitei. Violeta jau 20 metų dirba su horoskopais, vadovauja savo astrologijos mokyklai, kuri sėkmingai klesti jau 15 metų. Violeta patars, kaip gyventi, kad išvengtumėte nelaimių, ir kuo vadovautis, kad sektųsi.

 

Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.