Sausio pradžioje „Lietuvos balse“  gimęs ir pusfinalyje gyvai nuskambėjęs projekto mokytojo ir vieno sėkmingiausių prodiuserių šalyje Leono Somovo bei jo komandos narės KAIA pirmasis bendras kūrinys „Sustoja laikas (Meile)“ šiandien skelbia premjerą.

 

1 (1) (Small)

 

„Noriu pasidžiaugti, kad daina gimė „Lietuvos balse“. Tai, iš dalies, ir buvo mano tikslas – atrasti talentą ir įrašyti naujų darbų. Padėti jauniems artistams realizuotis muzikiniame pasaulyje. Pirmoji versija, kurią girdėjote projekto pusfinalyje, buvo dar pakankamai darbinėje stadijoje ir tuomet kūrinys nebuvo pilnai užbaigtas. Tačiau dabar padarėme keletą pakeitimų ir štai – turime pirmą dainą, kuri gimė penktajame „Lietuvos balso“ sezone“, – nauju bendru kūriniu su buvusia projekto dalyve džiaugiasi Leonas Somovas.

 

1 (2) (Small)

 

Dar prieš pat pusfinalį naujam kūriniui tekstą sukūrusi KAIA atskleidė, kad šia daina pirmą kartą taip atvirai pasakoja apie jausmus savo antrajai pusei. Atlikėja neslepia, kad, pirmą kartą dainą atlikusi scenoje su tuomet dar Leono Somovo komandos dalyvėmis Paulina Paukštaityte ir Paulina Skrabyte, sulaukė didžiulio dėmesio.

 

1 (3) (Small)

 

„Sulaukiau labai daug žinučių ir šiaip nekantraujančių komentarų, visi labai laukia, net negaliu patikėti, kad kūrinys dar neišleistas sulaukė tiek dėmesio! Labai gera širdžiai, – džiaugiasi KAIA ir patikina, kad net ir projektui pasibaigus su Leonu Somovu palaiko tvirtus muzikinius ryšius. – Aš apskritai visuomet labai aktyviai dalyvauju dainos kūrime, todėl Leonas man visada rašydavo, kaip skamba, kas patinka, nepatinka, ko dar trūksta. Esu žmogus, norintis su daina dirbti nuo pat jos sukūrimo iki galutinio suvedimo ir leidybos, smagu, kad Leonas galvoja taip pat ir dalijasi su manimi kiekviena patobulinta smulkmena.“

 

Pats Leonas Somovas, džiaugdamasis pirmąja premjera su projekte jo komandos nare buvusia KAIA, sako žinantis, kad ji turinti aiškią muzikinę viziją, jau yra muzikaliai subrendusi ir žino, ką nori parodyti. Muzikinį ryšį su KAIA radęs Leonas Somovas patikina, kad šis jų pirmasis bendras darbas tikrai neturi būti paskutinis, o jo paties planuose – dar ne viena premjera su naujai atrastomis atlikėjomis.

 

„Su KAIA planuose bendrų darbų tikrai turime, ir ne tik dviese, bet ir su daugiau įvairių atlikėjų. Mano šių metų vienas iš tikslų – bendromis dainoms jungtis su naujais atlikėjais“, – šių metų muzikiniais planais dalinasi Leonas Somovas.

 

Unikalią galimybę pirmąjį KAIA ir Leono Somovo bendrą kūrinį išgirsti gyvai klausytojai turės  jau balandžio 2 dieną įspūdingame „Lietuvos balso“ nugalėtojos Monikos Marijos ture su Vilniaus bigbendu ir „Elitaz“ muzikos grupe, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kur Leonas Somovas ir KAIA pasirodys kaip kviestiniai svečiai.

 

 

Artwork – Pijus Burakas. Photo - Monika Markevičiūtė