Aktorius Leonardas Pobedonoscevas visai neseniai išgyveno tai, ką tenka patirti dažnam gyvūnų mylėtojui. Neteko mylimo šuniuko – jorkšyro terjerės Gabytės… „Jai buvo 14 metų. Tokią nelabai jaukią žiemos naktį ji išbėgo į lauką, pervažiavo mašina ir žuvo“. Po nelaimės Leonardas puolė į depresiją. Kalytė Gabytė buvo pilnavertė Pobedonoscevų šeimos narė, kuri į šeimą atkeliavo kaip dovana Leonardo žmonai Ievai.

 

image2

 

Kadangi Leo dukra Emilija ir Gabytė šeimoje atsirado beveik tuo pačiu metu, mergaitės labai stipriai susidraugavo. „Augo jos kartu su dukra. Atsimenu, kaip šuo tampė ją už pėdkelnių, nurenginėjo pėdkelnes. Paskiau, atvirkščiai, dukra tampė už uodegos šunį, žaidė kaip su sese. Jos visad buvo kartu, džiaugiamės, kad kartu auga“, – LNK laidai „Gyvūnų pasaulis“ pasakos Leonardas Pobedonoscevas.

 

Po Gabytės išėjimo Leonardas nusprendė, kad nereikia nieko laukti, tik naujas šuniukas gali padėti šeimai išbristi iš gilaus liūdesio. „Man reikėjo labai labai greitai surasti toy pudelį. Ieškojome Latvijoje, Lenkijoje. Užupyje gyvenantys draugai turėjo toy pudelį ir nurodė ponią Ireną iš Širvintų rajono, kuri veisia toy pudelius. Skambinu, sakau, ponia Irena, skambina toks Leonardas Pobedonoscevas. Spekuliavau savo vardu, pavarde iš karto, kad išgirstų, kaip labai man šuns reikia“.

 

Kaip Dija pakeitė Pobedonoscevų gyvenimą ir ištraukė iš gilaus liūdesio, kodėl kai kurie šunys puola vaikus ir kaip pasirūpinti augintiniais atėjus žiemai, pamatysite LNK gyvūnų gyvenimo būdo laidoje „Gyvūnų pasaulis“ jau šią šeštadienio pavakarę 17.55 val.