Visų laikų žiūrimiausias TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ netrukus į televizijos eterį sugrįš šeštajam sezonui. Nuotykių sūkurys įtrauks aktorę ir populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ dalyvę Mildą Štakėnaitę, vaidinančią stambaus aferisto Felikso Šmakovo (akt. Jurijus Smoriginas) dukterį Sandrą. Jos personažas naujajame sezone patvirtins – obuolys nuo obels netoli rieda. Mat Sandra įklimps į kriminalinių nusikaltimų liūną!

 

Šiomis dienomis M. Štakėnaitė, be intensyvių repeticijų šokių aikštelėje TV3 šokių projektui „Šok su manimi“, savo darbą pradeda ir serialo filmavimo aikštelėje. Praėjusį sezoną mergina išgyveno ne tik kriminalines tėvo dramas, bet ir meilę, kurią užtemdė pavydas. Kaip tik dėl jo nutrūko Sandros draugystė su drauge Ugne (akt. Agnė Šataitė).

 

„Mano veikėja pasistengs susigrąžinti buvusią draugę. Ugnė sutiks jai atleisti mainais už tai, kad Sandra padėtų nuskriausti jos tėčio (akt. Ramūnas Rudokas) meilužę. Žodžiu, laukia daug veiksmo ir keršto planų. Išduosiu – bus ir buto pardavimo afera, ir net mašinos vagystė!“ – intriguoja M. Štakėnaitė.

 

Aktorė juokiasi, kad pavogti lengvąjį automobilį jos herojei vieni juokai, kadangi jau įgijo patirties su dar didesnio kalibro laimikiu – krovininiu vilkiku. Tačiau teisybės dėlei verta paminėti, kad tai tik Sandra šaltakraujiškai vairuoja vogtas transporto priemones, o M. Štakėnaitė tokiuose epizoduose patiria didžiulį stresą!

 

„Praėjusį sezoną filmavome sceną, kaip mudvi su Agne ‚varome‘ mašiną. O iš tikrųjų tuo metu nė viena neturėjome vairuotojo pažymėjimo! Buvo ir juokinga, ir baisu. Tereikėjo įsėsti, pavažiuoti ir grįžti, bet mums taip drebėjo kojos ir patyrėme tiek adrenalino, jog atrodė, kad vairuojame traukinį!“ – prisipažįsta šypsodamasi M. Štakėnaitė, neilgai trukus seriale gavusi ‚nuvaryti‘ dar ir vilkiką. – Buvo visiškai nerealu ir labai smagu. Tikrasis vairuotojas pademonstravo, kaip viskas veikia, ką man daryti. Sėdau ir vairavau! Dabar jau turiu vairuotojo pažymėjimą, bet tokioje scenoje filmuotis būtų žymiai baisiau!”

 

Populiariausias lietuviškas serialas „Moterys meluoja geriau“ jau netrukus žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje!

 

„Moterys meluoja geriau“ – jau greitai per TV3!