Raisa Šarkienė tituluojama ištikimiausia dainininko Radži gerbėja. Moteris iš savo bendraamžių išsiskiria itin jaunatviška ir ekstravagantiška išvaizda. Ryškus makiažas, žėrintys papuošalai, kūną apnuoginantys drabužiai – kas jau kas, bet Raisa tikrai moka į save atkreipti dėmesį. Nenuostabu, kad moteris tapo TV3 parodijų šou „Pakartok!“ personažu. Užduotis sukurti žinomos visuomenės veikėjos parodiją teko aktorei Inetai Stasiulytei.

 

TV3_Pakartok_Raisa_Sarkiene_Ineta_Stasiulyte (Custom)

 

„Man visada labai lengva kurti personažą, kai yra už ko užsikabinti. Raisa yra labai ryškus, drąsus, išraiškingas žmogus. Tokį yra lengviau suprasti, į jį įsikūnyti“, – sužinojusi, kad teks vaidinti R. Šarkienę rytoj, trečiadienį, 20.00 val. „Pakartok!“ laidoje kalbės I. Stasiulytė. Pasirodo, tyrinėdama savo heroję, aktorė labiausiai kreipė dėmesį į Raisos… dantis!

 

TV3_Pakartok_Raisa_Sarkiene_Ineta_Stasiulyte_2 (Custom)

 

Galimybę išvysti savo pačios parodiją R. Šarkienė turėjo dar prieš laidą. Moteris neslepia – tokio panašumo ji nesitikėjo ir liko suglumusi. „Buvau be akinių, kai įsijungiau video. Net pasimečiau – pagalvojau, kad ten aš sėdžiu. Stilius primena mano, tačiau aš taip rengiausi prieš keletą metų. Tiek blizgučių, žiedų nebenešioju“, – sakė Raisa, prisipažinusi, kad žiūrėdama parodiją juokėsi nuo pradžios iki pabaigos.

 

TV3_Pakartok_Raisa_Sarkiene_Ineta_Stasiulyte_3 (Custom)

 

Tiesa, moteris turi vieną priekaištą. Pasak Raisos, Inetą parodijų šou stilistės per daug pastorino. R. Šarkienė mano, kad yra kur kas plonesnė ir sako, jog jokių riebalų sankaupų aplink pilvą niekada neturėjo: „Niekada tokia nebuvau. Bet nepykstu dėl to. Ineta man labai patinka, kaip aktorė, labai gerai vaidina. Ji aktorė scenoje, o aš – šeimoje.“

 

Neseniai žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad septynis savo vyrus palaidojusi R. Šarkienė ruošiasi dar vienoms vestuvėms. Tiesa, šiandien moteris neskuba tvirtinti, jog ištekės dar kartą. „Vestuvės man patinka, galiu tekėti kas savaitę. Mano vaikai gerai gyvena, dar ir man padeda. Skubėti nėra kur“, – sako Raisa.

 

„Pakartok!“ dalyvių pasirodymus vertina aktoriai Vitalijus Cololo, Dainius Kazlauskas ir Kristina Kazlauskaitė. Ką apie I. Stasiulytės pasirodymą pasakys kompetentinga komisija, žiūrovai pamatys jau rytoj, trečiadienį, 20.00 val. per TV3.

 

Parodijų šou „Pakartok!“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!