Aktorius ir dainininkas Rokas Petrauskas, pažįstamas iš savo vaidmenų teatre ir veiklos grupėje „Neteisėtai padaryti“, prisijungė prie jau devintą sezoną gyvuojančio TV3 kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“. Televizijos ekrane Roką žiūrovai išvys šalia Džiugo Siaurusaičio – jam patikėtas legendinio autoserviso meistro Kostios parankinio vaidmuo.

 

TV3_MMG_Rokas_Petrauskas

 

Prie aktorių komandos prisijungęs Rokas prisipažįsta anksčiau į lietuviškus serialus nežiūrėjęs palankiai, tačiau kai perskaitė devintojo „Moterys meluoja geriau“ sezono scenarijų, jo nuomonė pasikeitė.

 

TV3_MMG_Rokas_Petrauskas_2

 

„Iš pradžių dvejojau, galvojau, ką čia daryti, nes neturiu televizoriaus, o prieš tai, kiek buvau matęs lietuviškų serialų, man jie nelabai patikdavo. Bet perskaičiau scenarijų, man patiko mano personažas ir žinojau, kad susitiksiu su Džiugu aikštelėje. Pagalvojau, kad mes padarysime tikrai kažką gražaus“, – atskleidė aktorius.

 

TV3_MMG_Rokas_Petrauskas_3

 

Rokas prisipažįsta, kad dirbti su D. Siaurusaičiu yra labai sunku, tačiau ne dėl to, kad pastarasis būtų nedraugiškas, o dėl to, kad yra labai linksmas, todėl filmavimo aikštelėje rimtis ilgai neišsilaiko.

 

„Pasitaiko improvizacijų aikštelėje. Kai pamatome vienas kitą, pradedame juoktis. Ar kokį bajerį, pokštą iškrečiam vienas kitam. Buvo viena scena, kur turėjau ant Džiugo pilti vandenį, tai buvo tiek juokinga, kad sunku buvo nufilmuoti. Džiugas, kaip ir dauguma aktorių, čia pat ir pajuokauja, čia pat ir rimtai su juo galima pašnekėti “, – pasakojo aktorius.

 

Neretai dramos vaidmenis atliekantis R. Petrauskas šį kartą turėjo įsijausti į visai kitokį amplua. Aktorius tikina, kad bet kokiame dramos personaže jis ieško komedijos, o komiškame – dramos: „Man patinka komedijiniai personažai. Gal net labiau nei rimti. Aš į kiekvieną rimtą vaidmenį stengiuosi pažvelgti iš visų pusių. Jei vaidini komediją, tai turi nubraukti ir ašarą, o jei dramatiška situacija, tai į ją turi pažvelgti su juoku, ironija.“

 

Kur jaunasis aktorius ieško įkvėpimo? „Knygose, filmuose, gyvenime, gatvėje. Eini į kavines, barus ir stebi žmones. Kartais tu net atsipalaiduoti nemoki, nes būna koks nors vakarėlis, o tu stebi tuos žmones, dediesi personažus sau į galvą. O labiausiai atsipalaiduoju gamtoje. Ten visuomet prasivalo galva“, – sako Rokas.

 

R. Petrauskas juokiasi, kad gal vieną dieną ir jo personažas taps tokia legenda, kaip automobilių meistras Kostia: „Buvo, kad parašė į „Facebook“: „Ar čia tu, Rička?“ Bijau, kad ir gyvenime kažkada tapsiu Rička.“

 

Devintą sezoną skaičiuojantis „Moterys meluoja geriau“ pateikia malonių staigmenų: intriguojantis siužetas, kvatoti priversiantys herojų nuotykiai, o svarbiausia – scenarijaus vingiai į televizijos ekranus sugrąžino žiūrovų pamėgtus personažus. Naujasis sezonas pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Prie serialo vairo stojo net du itin talentingi režisieriai – Mykolas Vildžiūnas ir Andrius Žiūrauskas, o prie „Moterys meluoja geriau“ aktorių komandos prisijungė Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Justina Žiogaitė, Dainius Kazlauskas, Brigita Arsobaitė, Kristina Andrejauskaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti.

 

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. TV3!