Padovanok man puokštę lauko gėlių
Padovanok man šviesą tolių žalių
Paimk už rankos, veski vėjų keliu neramiu…Pažįstamos eilutės? Turime jums gerų žinių. Legendinė Dinamika sugrįžta.

 

IMG_2481

Tam, kas neišvengiama, atėjo laikas. Sulaukę gausybės gerbėjų raginimų, po dvidešimt trijų metų pertraukos, Irma ir Gintas apsisprendė. Grupės „Dinamika“ susikūrimo 30-mečio proga, jie grįžta į didžiąją Lietuvos sceną ir savo klausytojams padovanos nepamirštamus pasirodymus didžiausiose šalies arenose.

 

„Ačiū Tau“, „Meilės lietus“, „Palinkėk man gero vėjo“, „Pirmoji naktis“ – tai kūriniai, kurių priedainius dainuoja kartos. Turo metu klausytojai išgirs naujas gerai pažįstamų hitų versijas, kurias kartu su Dinamika atliks gyvo garso grupė. Gerbėjų žadą atims įspūdinga scena ir dar neregėti šviesų ir vaizdo sprendimai – šis areninis turas taps Lietuvos muzikos istorijos dalimi.

   

„Vyksta tai, apie ką svajojau, ko laukiau ir ką jaučiau ateisiant dar prieš 20 metų” – teigė Irma Jurgelevičiūtė. „Kartu su Gintu grįžtame į sceną ir nekantriai laukiame mūsų susitikimų. Reikia pripažinti, labai jaudinamės – nuo mūsų pasirodymų didžiosiose šalies scenose praėjo kiek daugiau nei dvidešimt metų, todėl dabar mums kaip niekad svarbus klausytojų palaikymas. Jis pripildo mūsų širdis – visus apkabinu ir nekantrauju jau labai greitai pasimatyti!” – užbaigė ji.

 

Grupė „Dinamika“ kviečia jus pasinerti į saldžią nostalgiją ir kartu keliauti laiko mašina, kuri praeitį perkels į dabartį. Grįžkime į nerūpestingus laikus koncertuose penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose:

 

2024 02 14 / Panevėžys / Kalnapilio arena
2024 02 15 / Šiaulių arena
2024 02 23 / Vilnius / Avia Solutions Group arena
2024 03 01 / Klaipėda / Švyturio arena
2024 03 16 / Kaunas / Žalgirio arena

 

http://dinamika30.lt