Turbūt daugelis jau esate buvę Eifelio bokšte, apžiūrėję Luvro eksponatus, pasivaikščioję Senos pakrantėmis ar gėrę kavą kokioje nors Monmartro kavinukėje. Atrodytų – visas Paryžius ištyrinėtas, tačiau vietiniai tik pirštą prie smilkinio pasukiotų ir sakytų: „Jūs net nepajautėte Paryžiaus dvasios“.

 

Patrickas Roger

 

Pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ – išskirtinė kelionė po nematytą Paryžių.

 

sokoladas

 

Paryžius neatsiejamas nuo geriausios pasaulio virtuvės ir išskirtinių konditerijos šedevrų. Šokolado meistras ir skulptorius Patrickas Roger Paryžiuje dažnai vadinamas vietiniu Williu Wonka. Nuo pat 2000–ųjų metų jis nuolat patenka tarp geriausių savo srities meistrų. Viena meistro pagaminta šokolado plytelė kainuoja apie 20 eurų. O štai jo skulptūros įkainojamos keliomis dešimtis tūkstančių eurų. Patrickas pasakoja, kad šokoladas yra pagrindinis jo maistas. Per dieną vyras suvartoja daugiau nei pusę kilogramo šokolado. „Suvalgau nuo 5000 iki 8000 kalorijų per dieną arba 200 kg šokolado kasmet. Turbūt esu daugiausiai šokolado valgantis žmogus ir nestorėju“, – pasakoja šokolado virtuozas.

 

sokolado_architektas

 

Tačiau koks Paryžius, bet prabangių viešbučių. „Nuo… Iki…“ pakvies pasižvalgyti po viešbučius, kuriuose apsistoja pasaulio galingiausieji ir populiariausieji. Paryžiaus senamiestyje esantis „La Bristol“ viešbutis garsėja kaip klasikinis ir tradicinis prabangos etalonas. Naktis šiame viešbutyje gali kainuoti net 3 tūkst. eurų. „Šiais laikais prabanga nėra vien tik šilko patalynė, paauksuotos šakutės ar įmantrus maistas. Mūsų klientai neturi kažko pageidauti, nes visus jų poreikius ir lūkesčius išsiaiškiname dar prieš jiems atvykstant. Net jiems nepratarus nė žodžio, mes jau žinome kokie jų pomėgiai, kam jie alergiški, ką nori pamatyti ir ką patirti. Būtent tai yra prabanga“, – sako vyriausioji viešbučio konsjeržė Sonia Papet.

 

viesbutis_pARYZIUS

 

Kito ne ką mažiau prabangaus viešbučio „La Roche“ valdytojas pasakoja, kad labiausiai jo klientų vertinamas dalykas yra privatumas. „Mūsų viešbutyje apsistoja daug pramogų pasaulio ar Holivudo garsenybių. Tačiau niekas nė nesuuodžia kokios žvaigždės pas mus apsistoja. Pats asmeniškai jas pasitinku prie galinio įėjimo. Viskas primena tarsi slaptą operaciją: man paskambina apsaugininkai, aš viduryje nakties ateinu prie galinių durų, įleidžiu ir palydžiu į apartamentus“ , – sako valdytojas. Naktis šiame viešbutyje garsenybėms atsieina mažiausiai 600 eurų, tačiau dažniausiai žvaigždės renkasi keliskart brangesnius apartamentus viršutiniame aukšte.

 

Išskirtinė ekskursija po neatrastas Paryžiaus vietas, prabangiausius viešbučius, delikatesų degustacija ir patarimai kaip pajusti tikrąją Paryžiaus dvasią jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „Nuo… Iki…”.