Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona, soliste Agne Sabulyte metų pabaigoje papildė gretas garsių porų, nesugebėjusių išsaugoti santuokos ir nutarusių sukti skirtingais keliais. 

LR_TV_Kitoks pokalbis su E.Zickumi_Sakalauskas

„Skyrybos yra paskutinis sprendimas, koks tik gali būti“, – atsargiai rinkdamas žodžius apie išgyvenamą skyrybų dramą jau šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažins 37-erių J. Sakalauskas.

 

Žinomos poros prašymas išskirti juos abipusiu sutarimu jau pasiekė teismą. Nors Sakalauskai ilgus metus buvo vadinama viena gražiausių pramogų pasaulio šeimų, deja, po 14 drauge praleistų metų ir auginamų dviejų vaikų, Jonas ir Agnė priversti pripažinti, kad meilė išblėso ir likti drauge priežasčių neliko.

 

„Su Agne sutarėme, kad visada išsaugosime pagarbą vienas kitam. Ir dėl bendros praeities, ir dėl mūsų vaikų“, – penktadienio vakarą atvirai prisipažins Jonas Sakalauskas. Operos ir baleto teatro vadovas neslėps ir to, kad su žmona dar iki teismo sudarė sutartį, kurioje vienu pagrindinių punktų įrašytas – privatumas, tai reiškia, kad žinoma muzikantų pora sutarė viešai neaptarinėti skyrybų ir šeimyninio gyvenimo detalių. Tad, „Lietuvos ryto“ televizijos pokalbių laidai vyro duotas interviu – reta išimtis.

 

„Aš manau, kad veikla neleido man pakankamai skirti laiko būti tikru šeimos nariu. Branda ir supratimas, reikalingi partnerystės kūrimui, atėjo gerokai vėliau, nei turėjo ateiti. Todėl mano karjera tikrai teigiamai nepaveikė mūsų šeimos. Skyrybos – tai gyvenimo pamoka, kuri mane dar daug ko išmokė ir dar daug ko išmokys, ir išmokys mus abu bei leis ateityje nekartoti klaidų, kurias padarėme santuokoje“, – laidoje atvirai kalbės Jonas Sakalauskas.

 

„Mes ilgai gyvenome kartu ir tikrai stengiamės“, – į žurnalisto Edvardo Žičkaus klausimą, ar su dviem metais jaunesne žmona išbandė visus įmanomus būdus išsaugoti šeimą, atsakė J. Sakalauskas.

 

Išskirtinis Jonos Sakalausko interviu – laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ sausio 3 dieną, penktadienį nauju laiku – 21.30 val.
 

„Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ – penktadieniais 21.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.
 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.