Sekmadienį 17.55 val. TV3 ambicingame stiliaus šou „Aš – stilistas!“ pasirodys lengvojo kultūrizmo čempionė, išpuoselėto kūno savininkė Renata Kovtun. Jos atvykimas į filmavimo aikštelę tapo didele intriga šou dalyviams.

 

www.fotopro.lt

Dėmesį prikaustanti R. Kovtun šį sekmadienį taps „Aš – stilistas!“ dalyvių modeliu. Prieš televizijos kameras ji pademonstruos savo išdailintą pilvuką, tvirtus bicepsus ir riestus sėdmenis.

 

Lengvojo kultūrizmo atstovė neslėpė, kad gundančios pozos, kurios yra jos sporte, net tapo neįveikiama kliūtimi asmeniniuose santykiuose. Po 15 metų draugystės Renata išsiskyrė su savo mylimuoju. Šio keliamos pavydo scenos ir nurodymai, su kuriais vyrais ji gali sportuoti, o su kuriais – ne, R. Kovtun privertė padėti tašką šioje meilės istorijoje.

 

Tačiau moteris tebetiki jausmų galia. „Aš norėčiau ir dar vieno vaiko“, – TV3 šou „Aš – stilistas!“ atskleis ji. Sutapimas ar ne, bet viena šou dalyvių, rengdama Renatą, panaudojo paltą su gandrus primenančiais paukščiais.

 

Nors gali pasirodyti, kad ištreniruoto kūno savininkei gali tikti bet koks drabužis, komisijos, taip pat ir modelio nuomonė bus kitokia. „Taip aprengta galėčiau eiti į tėvų susirinkimą mokykloje. Šita palaidinė man visiškai nepatinka“, – dalyvių parinktus drabužius komentuos R. Kovtun.

 

„Nors neturiu nieko prieš Lenkiją, taip aprengta Renata atrodo kaip iš Varšuvos, blogąja prasme“, – vienam dalyvių pareikš komisijai vadovaujanti stilistė Agnė Jagelavičiūtė.

 

Modeliui suteikiama teisė nepasirodyti šou komisijai, jei dalyvių parinkti drabužiai nepatinka, jei juos vilkėdama ji nesijaučia gerai. Pirmoje laidoje dvi dalyvės jau patyrė tokį stresą, kai modelis atsisakė išeiti iš persirengimo kambario. Jos savo dalyvavimą šou baigė iškart.

 

„Aš – stilistas!“ kūrėjai užsimena, kad ir antroje laidoje modelis R. Kovtun suabejojo, ar nori pasirodyti komisijai vilkėdama vieną parinktų ansamblių.

 

Kuo baigsis ožiavimasis drabužinėje ir ar komisijai teks priimti griežtus sprendimus, paaiškės sekmadienį 17.55 val. ambicingame stiliaus šou „Aš – stilistas!“ tik per TV3!

 

 „Aš – stilistas!“ – sekmadieniais 17.55 val. per TV3!