Seimo narys Linas Balsys (57) buvo vienas iš prezidentės Dalios Grybauskaitės komandos narių. Parlamentaras buvo ne tik jos patarėjas, tačiau ir spaudos atstovas. L. Balsys atviras – po to, kai jis trenkė durimis prezidentūroje, jam užsivėrė daugybė galimybių.

 

LR_TV_AB_Balsys

„Dalia Grybauskaitė – įtakinga moteris. Daugelis jos žmonių nedrįsta jai prieštarauti, nes žino, kad jiems bus uždarytos durys siekti karjeros. O dėl viso gyvenimo darbo žmonės nenori rizikuoti. Aš nebijojau nieko, išėjau, trenkiau durimis ir gavau tikriausiai vilko bilietą, nes kitur man durys užsidarė. Viską, ką turiu dabar aš pasiekiau pats“, – laidoje „Ant bangos“ pasakoja L. Balsys.

 

Pasak Seimo nario, priežastis, dėl kurios jis paliko D. Grybauskaitę – nesutapę interesai: „Iš pradžių mūsų požiūriai buvo panašūs, viskas tiko, tačiau ji labai greitai ėmė keisti nuomonę. Tarkime dėl atominės elektrinės – iš pradžių sakė, kad ji bus prieš, bet paskui viskas apsivertė kardinaliai. O kadangi aš buvau ne tik patarėjas, bet ir spaudos atstovas, negalėjau kalbėti už ją, kai mūsų požiūriai daugeliu klausimu buvo skirtingi.“ Laidoje „Ant bangos“ bus paviešinta ir kita prezidentės pusė – kai už pasitikėjimą jai, jos komandos nariams jau yra ruošiamos vienos pelningiausių darbo vietų valstybinėse įmonėse.

 

Laida „Ant bangos“ – jau šį trečiadienį, 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 
Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.