Įvairios ligos puola visus be išimties. Tačiau vienus tam tikri negalavimai kankina dažniau ir ilgiau nei kitus. Norite tikėkite, norite ne, bet gimimas po tam tikra žvaigžde gali lemti ir kai kuriuos susirgimus.

 

ligos

Avinas

 

Tiesiog klesti patirdami iššūkių ir jausdami gyvenimo skonį. Tačiau dėl sukeltos fizinės ir psichinės įtampos gali pasireikšti galvos skausmas, migrena ar padidėti insulto tikimybė. Visada būdami priekyje ir aktyvūs nekreipia dėmesio į pirmuosius ligos simptomus. Serga retai, bet rimtai. Pvz., paprastas peršalimas gali sukelti sunkių akių ar ausų komplikacijų. Turėtų vengti išsekimo darbe ar per didelio fizinio aktyvumo. Netinkama mityba irgi kenkia.

 

Jautis

 

Į ligos patalą gali paguldyti peršalimas, gerklės ir ausų skausmai. Įprastai šio ženklo stiprybė yra gerklė, todėl daugelis Jaučių yra puikūs dainininkai, muzikantai. Jeigu po šiuo ženklu gimę žmonės pastebi, kad darosi vangoki ir be aiškios priežasties priaugo svorio, gali būti, kad sutriko skydliaukės veikla. Stresas – vienas pagrindinių veiksnių, darančių įtaką Jaučių sveikatai. Vos pajutę pirmuosius simptomus turėtų imtis visų priemonių, kad liga būtų sustabdyta.

 

Dvyniai

 

Dažniausiai kamuoja šienligė, peršalimas ir kosulys. Neretai kenčia ir nuo nerimo priepuolių, nemigos, nervinio išsekimo. Vienatvė, nuobodulys, tikslų trūkumas arba priešingai – padidėjęs protinis aktyvumas dėl daugybės planų ir bendravimo su kitais žmonėmis sukelia sveikatos problemų. Nuo vaikystės gali kamuoti galvos skausmai, nemiga, blogas regėjimas, mikčiojimas ar kalbos praradimas dėl streso. Linkę į depresiją, neurasteniją ir įvairių rūšių psichozes.

 

Vėžys

 

Dažna bėda – depresija. Šio ženklo atstovai paguodos ieško maiste ir dėl to dažnai kovoja su nutukimu. Deja, labiau nei kiti Zodiako ženklai linkę į virškinimo problemas, kurias paaštrina persivalgymas. Tikriausiai savęs gailėjimasis yra vienas pavojingiausių veiksnių, lemiančių prastą savijautą ir sveikatos būklę. Bet yra gana įtaigūs ir geba įtikinti save viskuo, taip pat gerais dalykais. Tad nors sveikata nėra pati geriausia, gali užkirsti kelią kai kurioms ligoms.

 

Liūtas

 

Didžiausią grėsmę kelia širdies problemos. Aukštas kraujospūdis, užsikimšusios arterijos ir nereguliarus širdies ritmas – dažniausi negalavimai, su kuriais susiduria Liūtai. Siekdami geros širdies sveikatos išnaudokite meditacijos galimybes. Įprastai ligos pasireiškia dėl šių veiksnių: rūpesčiai išprovokuoja širdies negalavimus; įprotis sukoncentruoti dėmesį į daugelį dalykų gali sukelti problemų nugarai, o skubėjimas yra neatidumo priežastis, dėl kurios linkę dažniau susižeisti.

 

Mergelė

 

Tai amžinos kovotojos su savo svoriu, nesvarbu, ar tai per didelis, ar per mažas svoris. Būdingi valgymo sutrikimai, kaip ir skrandžio negalavimai, opos, taip pat dirgliosios žarnos sindromas. Linkusios į kelis kraštutinumus vienu metu – save alina fizine veikla, per daug jaudinasi dėl visko, kas gali nutikti, ir viską, kas vyksta, vertina pesimistiškai. Dėl šios priežasties dažniausiai nukenčia kvėpavimo ir nervų sistemos, netiesiogiai pakenkiama ir šlapimo sistemai.

 

Svarstyklės

 

Paprastai susiduria su virškinimo trakto problemomis, pvz., viduriavimu ar vidurių užkietėjimu. Dėl šios priežasties rekomenduojama geriau sekti mitybą ir atsargiau rinktis maistą bei skanėstus. Taip pat tai jautrios odos savininkai, todėl turėtų ją tinkamai drėkinti iš išorės ir vidaus. Cistitas ir lėtinės inkstų ligos – irgi Svarstyklėms būdingi sutrikimai. Sveiksta lėtai, o ligas dažniausiai lydi įvairios komplikacijos.

 

Skorpionas

 

Linkę svyruoti lytiniai hormonai. Kraštutiniu atveju tai gali sukelti rimtų seksualinių problemų. Skorpionai linkę į visko perteklių: jie impulsyvūs ir greitai supykstantys. Dėl to gali kamuoti depresija, nemiga, kraujagyslių ir širdies ligos. Padėtis gali pablogėti, jei dėl nepasitikėjimo dažnai keis gydytojus. Todėl gydymas gali užtrukti daug ilgiau.

 

Šaulys

 

Itin lengvai pažeidžiami ligų, kurios veikia akis. Būtent regai sutrikus patiria nelaimingų atsitikimų. Energingi ir optimistiški Šauliai linkę į raumenų ir kaulų sužalojimus, sėdimojo nervo surakinimą. Kita vertus, įsitempę ir pesimistiški šio ženklo atstovai dažnai kenčia nuo kepenų ligų, artrito ir artrozės. Dėl nuolatinio lėkimo gali išsivystyti lėtinių ligų. Jie tiesiog negali sustoti ir šiek tiek pailsėti, todėl organizmas nuolat dirba beveik avariniu režimu.

 

Ožiaragis

 

Palyginti dažnai kenčia nuo kaulų lūžių. O kai kurie kankinasi ir dėl jautrios odos, kuri itin lengvai sudirgsta, ir ši problema gali išlikti visam gyvenimui. Tokiu atveju rekomenduojama reguliariai lankytis pas dermatologą, naudoti apsaugos priemones nuo saulės ir medikamentus nuo alergijos. Apskritai Ožiaragis yra vienas iš nedaugelio ženklų, kuris su amžiumi tampa tik sveikesnis.

 

Vandenis

 

Kojos gali būti silpnos ir pažeistos venų varikozės. Dažnai Vandeniai eina į kraštutinumus – arba išsenka dėl per intensyvaus fizinio krūvio, arba ilgai užsisėdi namuose. Šio ženklo atstovai, kurie nepratę prie fizinio aktyvumo, tampa labiau pažeidžiami širdies, kraujagyslių ir nervų sistemos ligų. Itin nemėgsta šalčio ir karščio, tad idealiai tiktų gyventi vidutinio klimato sąlygomis. Geriausiai jaučiasi, kai užtektinai išsimiega.

 

Žuvys

 

Išprovokuoja ligas per daug nerimaudamos. O tai padaryti nėra sunku, nes Žuvų atstovai turi silpną imuninę sistemą. Greičiausiai turi ir nuospaudų, iššokusį kojos kauliuką ar mikozę (grybelį). Taip pat dažnai kenčia nuo neįprastų ligų ir būklių, kurias gydytojams sunku diagnozuoti ir gydyti – tai melancholijos ir gyvenimo kitokioje realybėje pasekmė. Linkusios dažnai peršalti ir sirgti plaučių uždegimu, be to, atsisako daugiau judėti.