Šeimos ir švenčių televizija, žiūrimiausias kanalas Lietuvoje – TV3 – lieka ištikimas savo žiūrovų pageidavimams ir šūkiui „Nė vienų Kalėdų be „Vienas namuose“! Kultinis aktorius, Auksiniam gaubliui nominuotas mažasis Macaulay Culkinas ir jo vaidmenį perėmęs mažylis Aleksas D. Linztris tris penktadienius iš eilės liks be tėvų priežiūros, tačiau su dviem vagišiais už lango. Trys nemirtingieji „Vienas namuose“ (Home Alone) TV3 eteryje – penktadieniais 19.20 val. gruodžio 14-ąją, 21-ąją ir 28-ąją!

 

Dviems Oskarams nominuotoje pirmoje „Vienas namuose“ dalyje jau šį penktadienį pagrindinis herojus – berniukas Kevinas juokais sugalvos kalėdinį norą pradanginti visą savo šeimą… ir noras išsipildys. Lygiai po savaitės mielas nutrūktgalvis tęs savo nuotykius juostoje „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ (Home Alone 2: Lost in New York), o gruodžio 28-ąją „Vienas namuose 3“ (Home Alone 3) įrodys, kad į kovą galima stoti ne tik su dviem, bet ir su keturiais vagišiais!

 

Kevino nuotykiams neatsispyrė ir didžiausio paramos projekto Lietuvoje – jubiliejinės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ koncerto kūrėjai. Jau šį šeštadienį, gruodžio 15-ąją, 19.00 val. tiesioginės transliacijos metu aukoti paramos projekto globotiniams kvies į „Vienas namuose“ istoriją įsijautę TV3 televizijos veidai, populiariojo šokių projekto „Šok su manimi“ dalyviai ir daugybė kviestinių muzikos, šokio ir teatro žvaigždžių. Mažuoju Kevinu taps Mindaugas Rainys, o vagišiais − Jurijus Smoriginas ir Džiugas Siaurusaitis.

 

Be šių staigmenų, TV3 kviečia pasitikti šventes ir su kitais žiemiškais stebuklais, tarp kurių – epinis filmas „Tadas Blinda. Pradžia“, pasaulį sudrebinęs „Įsikūnijimas“ (Avatar), nuoširdžių istorijų pilna šventinė komedija „Eglutės 2“ (Yolki 2), romantiškojo dainininko Michaelo Buble kalėdinis koncertas, naujametė kino klasika „Likimo ironija, arba po pirties!“ (Ironija sudby, ili s liogkim parom!) ir daugelis kitų nuostabių kalėdinių filmų.

 

Ryškiausių TV3 eterio gruodžio mėnesio žvaigždžių vaizdo klipą galite pamatyti televizijoje internete „TV3 Play“!

 

„Vienas namuose“ – tris penktadienius iš eilės – gruodžio 14-ąją, 21-ąją ir 28-ąją – 19.20 val. tik per TV3!