Spalį savo pirmąjį gimtadienį atšventęs vienintelis Lietuvoje moterims skirtas kanalas TV8 tapo vienu iš greičiausiai augančių kanalų šalyje. Vakar, sausio 10-ąją, TV8 televizijai buvo suteikta nacionalinės skaitmeninės antžeminės televizijos licencija. Netrukus galimybę matyti TV8 televiziją potencialiai turės net 35% daugiau žiūrovų. Moterų televizija turės tokią pačią nacionalinę aprėptį, kaip žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 ir ką tik dešimtmetį atšventęs jaunatviškas kanalas TV6.

 

Jubiliejinį, dvidešimtąjį, sezoną švenčiantis kanalas TV3 – jau dešimt metų iš eilės žiūrimiausias šalyje. To paties žiniasklaidos koncerno „MTG“ valdomas kanalas TV6 taip pat užima tvirtą poziciją žiūrimiausių šalies televizijų gretose. Vienintelis kanalas Lietuvoje, skirtas tik moterims, – TV8 gyvuoja vos antrus metus, tačiau jau turi ištikimų gerbėjų būrį visoje šalyje. Gavus nacionalinės skaitmeninės antžeminės televizijos licenciją, TV8 eteris netrukus atsivers dar platesnei auditorijai.

 

„Sėkmingas mažųjų kanalų TV6 ir TV8 augimas byloja apie tinkamai pasirinktą strategiją – plėsti kanalų portfelį specializuotos pramogos kanalais labai įvairiems žiūrovams. Tai leis užtikrinti dar didesnį pasiekiamumą ir reklamos kampanijų efektyvumą mūsų partneriams ir klientams. Ir toliau žengsime koja kojon tiek su sparčiai tobulėjančiomis technologijomis, tiek ir su kintančia pramogų paklausa“, – teigia TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

 

TV8 savo žiūrovėms siūlo romantiškus filmus, populiariausius visų laikų serialus, pokalbių ir patarimų laidas bei nematytus kulinarinius šou. Populiariausi TV8 eteryje – rinktiniai vakaro filmai, nostalgiška programa „Labanakt, vaikučiai“, siūlanti gražiausią animaciją, ir kultiniai lietuvių serialai.

 

„Labanakt, vaikučiai“ – mėgstama ir mamų, ir jų atžalų laida. Tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis, per visus 2012-uosius metus darbo dienomis „Labanakt, vaikučiai“ rodymo metu (20.00 val.–20.35 val.) tarp 4–14 metų amžiaus žiūrovų TV8 kanalas atsirasdavo tarp keturių žiūrimiausių šalies televizijų.

 

TV8 populiarumą tarp žiūrovių lemia gausus specializuotų laidų, skirtų moterims, pasirinkimas. Kanalo programoje kiekviena žiūrovė gali susirasti  jai įdomių laidų apie stilių, sveikatą, kulinariją, vaikų auklėjimą, kultūrą, gauti naudingų patarimų, žiūrėti pokalbių šou ar leisti laisvalaikį su mėgstamais serialais ir filmais.

 

Gavus nacionalinės skaitmeninės antžeminės televizijos licenciją, TV8 dar labiau plečia savo programą. Eterio naujienos – naudingų patarimų laida „Šeimos savaitė“, kultūrinė laida „Užkulisiai“ apie legendinius teatro scenos aktorius, naujas realybės šou „Paslapčių namai“, kulinarinė laida „Pasaulis tavo lėkštėje“ – tai tik dalis 2013-aisiais pasirodysiančių naujų laidų!

 

Jau netrukus galimybę matyti TV8 televiziją potencialiai turės net 35% daugiau žiūrovų!