Rytoj – balandžio 1-oji. Ta proga TV3 „Žvaigždžių dešimtuko“ komanda nusprendė suskaičiuoti didžiausias melagių dienos melagystes apie žvaigždes, kurios plačiai apskriejo šalies žiniasklaidą. Nauju laiku – šį, antradienio, vakarą, 20.30 val., bus atsakyta į ne vieną intriguojantį klausimą. Ar iš tiesų merginų grupės „Magnit“ lyderė Kristina Ivanova laukiasi, jos sesuo, grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė emigruoja į Ameriką, o „Naujųjų pupyčių“ narė Vita Jakutienė rengia savo įamžintų nuogybių parodą?

 

TV3_ZD_Kristina_Ivanova

Vieną balandžio 1-ąją buvo trimituojama, kad K. Ivanova – nėštukė. „Aišku, pačiai sukėlė lengvą juoką. Ne šoką, o juoką, nes, suprantama, kažkas papokštavo, – išskirtiniame interviu „Žvaigždžių dešimtukui“ prisimins Kristina. – Tai, kaip matome, nepasitraukiau iš muzikinės karjeros ar pramogų pasaulio ir dar nesu nėščia.“

 

Kristinos sesers, neblėstančio populiarumo dainininkės N. Bunkės gerbėjai taip pat buvo išdurti. Melų ir juokų dieną žiniasklaida informavo, kad Natalija emigruoja į Ameriką. „Mes tik pajuokavom su sese: jei taip, tai emigruojam kartu. Turim įdomesnių dalykų nei reaguoti į apkalbas ar kažkokius netikrus dalykus“, – teigs K. Ivanova.

 

Dar vieno balandžio 1-osios pokšto taikiniu žiniasklaidoje tapo V. Jakutienė: buvo paskelbta, kad parodoje Vilniuje pupytės gerbėjai galės pamatyti net trisdešimt dvi moters aktų nuotraukas, kuriose ji – nuogut nuogutėlė. „Iš tikrųjų labai įdomus toksai dalykas. Nu, pasijuokiau“, – prisimins žvaigždė.

 

Tuo tarpu „Magnit“ narę, vieną iš „Chorų karų“ dalyvių – „Auksinio“ Tauragės choro generolių, Emiliją Katauskaitę saldžiu melu suviliojo ne žurnalistai, o merginos draugas. Šis paskambino ne savo mobiliuoju telefonu ir pamelavo, kad dainininkė kviečiama vesti laidą. Tiesa, atrodo, kad balandžio 1-ąją gali nutikti ne tik apgavysčių, melų, bet ir stebuklų: pastarasis melas virto realybe – šį vakarą E. Katauskaitė taps „Žvaigždžių dešimtuko“ vedėjo Vitalijaus Cololo porininke. Kaip jai seksis, TV3 žiūrovai galės įvertinti 20.30 val.

 

Žiūrovų dėmesiui – linksmiausios balandžio 1-osios „antys“ žiniasklaidoje: kad Šiaulių milijonierius, buvęs Seimo narys Andrius Šedžius iš žinomo prodiuserio ir žurnalisto Edvardo Žičkaus siekia prisiteisti ketvirtį milijono litų, kad dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia pasididino krūtinę, kad skandalingajam Rauliui Mammadli-Agness Landau atlikta lyties keitimo operacija. Gal kai kurie melai virto tiesa? Atsakymai – „Žvaigždžių dešimtuke“ 20.30 val.

 

 

„Žvaigždžių dešimtukas“ – nuo šiol antradieniais 20.30 val. per TV3!