„Mano laida, ką noriu, tą ir darau!“ – jau pačioje pirmoje LNK laidoje „Su cinkeliu“ pareiškė jos vedėjas Mantas Stonkus. Būtent taip jis ir elgiasi – taisyklės čia keičiasi kiekviename raunde, o vienvaldis jos teisėjas M. Stonkus kaskart pateikia netikėtumų ne tik žiūrovams, bet ir patiems dalyviams.

 

Vitulskiene ir Jovaisa

Laidoje rodomi juokingiausi ir žiūrimiausi pasaulio vaizdo įrašai, o dalyviai turi atlikti įvairias su jais susijusias užduotis. „Šitie kalakutai man primena „Siemens“ areną po „Lietuvos ryto“ pralaimėjimo“, – juokėsi buvęs žalgirietis, legendinis krepšininkas Sergėjus Jovaiša, stebėdamas siužetą su būriu kudakuojančių kalakutų. S. Jovaiša žaidė kartu su Erika Vitulskiene radistų vadovaujamoje komandoje, o priešingoje barikadų pusėje pergalės siekė Deivydas Zvonkus ir Giedrius Drukteinis su Asta Baukute priešaky.

 

Vis dėlto laidai įsibėgėjant S. Jovaiša nebegalėjo paslėpti susierzinimo dėl to, kaip laisvai M. Stonkus interpretuoja žaidimo taisykles. „Čia dar blogiau nei krepšinio rungtynės Lietuva – Kroatija (kalba apie rugpjūčio 19 d. vykusias draugiškas rungtynes, kuriose lietuviai pralaimėjo rezultatu 59:72 – past.), neįmanoma čia tokiom sąlygom!“ – protestavo S. Jovaiša, kai taškas buvo skirtas priešininkų komandai.

 

„Vitulskienė ir ponas Jovaiša choru sakė, kad jeigu tai pasikartos, žiemos tu nesulauksi“, – komandinę liniją palaikė ir vienas iš kapitonų Rolandas Mackevičius, skirdamas šį perspėjimą M. Stonkui. Atrodo, kad šis grasinimas padarė įspūdį laidos vedėjui, kuris tuoj pat ėmė ieškoti kompromisų. Kuo baigėsi nenuspėjamiausias humoro mega šou „Su cinkeliu“, sužinosite jau šį vakarą, 20:20 per LNK!