Vyriausia Seimo narė Vida Marija Čigrijienė užsitraukė konservatorių partijos nemalonę –pasigirsta raginimų ją šalinti iš Konservatorių partijos.

 

kk2_vedejai

V. Čigrijienė buvo vienintelė konservatorių frakcijos narė, kuri nepaliko Seimo salės, kai opozicinės partijos bandė inicijuoti neeilinę Seimo sesiją. Konservatorių frakcijos nariai protestuodami prieš tai, kad nebuvo patvirtinta jų siūloma darbotvarkė išėjo iš Seimo salės, tačiau V. Čigrijienė liko ir kartu su likusiais Seimo nariais giedojo šalies himną.

 

„Himnas, vėliava ir herbas – valstybingumo požymiai, tai kodėl aš turiu išeiti? Atsuko nugaras ir išėjo, tai čia valstybingumo paniekinimas, Tautinės giesmės paniekinimas. Aš negaliu niekinti, aš esu lietuvė“, – apie savo poelgį šį antradienio vakarą 19 val. 30 min. LNK laidoje pasakos M. Čigrijienė.

 

Seimo narė – buvusi tremtinė, todėl jai Tautinė giesmė – šventas dalykas, todėl moteris sako, kad jos Seimo nariai neužčiaups: „Tikrai nebijau, užgrūdinta tremty, mano dar barakas ten yra, aš nežinau, ko čia taip pyksta ta Rasa ant viso pasaulio, bet nežinau kodėl, kuo aš čia nusižengiau, bet aš skaitau, kad prie Laptevų jūros aš galiu dar kartą pabūti, nieko tokio“.

 

Vienas iš konservatorių partijos vadovų, Seimo narys Arvydas Anušauskas KK2 žurnalistams sakė, kad frakcija buvo priėmusi sprendimą laikytis vieningos pozicijos posėdžio metu.

 

Marija ne pirmą kartą elgiasi ne taip, kaip liepia partija. Seimo narė jau yra palaikiusi socialdemokratus priimant biudžeto įstatymą, tuo metu Rasa Juknevičienė kolegę pavadino „Putino žaliuoju žmogeliuku“.

 

„Ji mane pirmiausia pavadino Putino žaliuoju žmogeliuku. Buvo įžeidimas už tai, kad balsavau už biudžetą. Tai mane reikia šitaip pavadinti? Na nesąmonė yra kažkokia“, – sakė M. Čigrijienė.

 

Už šį nusižengimą Seimo narė buvo nubausta – iš jos atimta rinkiminė apygardą Kaune. A. Anušauskas sako, kad tai nėra kerštas, o tik natūralūs pokyčiai: „Visada ateina laikas, kai keičiasi politikai ir tose apygardose, kur jie metai iš metų, rinkimai iš rinkimų laimėdavo… Pokyčiai visada vyksta“.

 

Visą istoriją apie nesutarimus konservatorių gretose žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.