Trečią sezoną TV3 televizijos ekranuose karaliaujančio ir žiūrovų pamilto komiško medicinos serialo „Rezidentai“ aktoriai trumpam filmavimo aikštelę iškeitė į Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. Ankstų rytą medicinos studentus aplankę serialo aktoriai surengė šmaikščią paskaitą ir patikrino būsimųjų medikų žinias.

 

Rezidentai

 

Aktoriai Džiugas Siaurusaitis, Inga Šalkauskaitė, Robertas Lenartavičius ir šį sezoną prie „Rezidentų“ komandos prisijungęs Dainius Tarutis, kuriam patikėtas darbštaus, tačiau dar visiškai nepatyrusio rezidento iš periferijos vaidmuo, trečiojo serialo sezono premjerą pasitiko apsupti medicinos studentų.

 

TV3_Rezidentai_paskaita (2)

 

„Labai malonu viešėti pas kolegas ir ta proga, kadangi šiandien pradedamas rodyti jau trečias „Rezidentų“ sezonas, mes turime jums šiokių tokių privalomų ir linksmų užduočių“, – ankstų pirmadienio rytą su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentais sveikinosi serialo aktorė I. Šalkauskaitė.

 

TV3_Rezidentai_paskaita (3)

 

Būsimus medikus aplankę aktoriai auditorijoje surengė studentų varžytuves. Į dvi komandas padalinti trečiame kurse besimokantys jaunuoliai turėjo kuo geriau ir greičiau sutvarstyti galvą, vos per pusę minutės išvardyti kuo daugiau žmogaus organų, išgelbėti springstantį bei atlikti kitas užduotis.

 

TV3_Rezidentai_paskaita (4)

 

„Nusprendėme bent trumpam pakeisti aplinką ir apsilankėme pas studentus, kurie Vilniaus universitete studijuoja mediciną. Patikrinome jų žinias ir visi vienbalsiai nusprendėme, kad studentai bus puikūs medikai. Po šios paskaitos juokėmės, kad ir mūsų aktoriai kai ko pasimokė. Pavyzdžiui, kaip sutvarstyti praskeltą galvą“, – pasakojo komiško serialo prodiuseris Arūnas Pukelevičius.

 

TV3_Rezidentai_paskaita

 

Šmaikščios paskaitos ištrauką, kaip būsimiems medikams sekėsi tvarstyti galvą, pamatysite ČIA. Komiško serialo „Rezidentai“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje iki šio sekmadienio vyks balsavimas, o daugiausiai palaikymo sulaukusi medicinos studentų komanda gaus specialų serialo ir TV3 televizijos įsteigtą prizą.

 

Trečiasis serialo „Rezidentai“ sezonas vėl kvies stebėti komišką ligoninės kasdienybę, kur darbuojasi keturi rezidentai, pakliūnantys į iki ašarų juokingas situacijas. Jiems ir toliau vadovaus negailestingas, nuolat savo globotinius per dantį traukiantis Terapijos skyriaus vedėjas Rimantas Naudžiūnas, įkūnijamas aktoriaus Ramūno Rudoko. Šį sezoną žiūrovai sutiks net tris naujus rezidentus: visiems jau gerai pažįstamo Viktoro Hugo Paplavskio dukterėčią iš Kauno, apsukruolį iš Klaipėdos ir periferijos atstovą iš Jurbarko.

 

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!