Šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 eteryje – linksma premjera: humoro laida „Ta proga!..“ Joje neįtikėtinų, originalių sveikinimų sulauks dešimt Lietuvos ir užsienio įžymybių, kurios šią savaitę švenčia savo gimtadienius.

 

TV3_TP_Aktoriai_Domino

 

Premjeroje pageidavimų ir linkėjimų skaitovo talentą demonstruos laidų kūrėjas, prodiuseris, muzikantas, „X Faktoriaus“ teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Kaip jam seksis pageidavimų koncerto vedėjo amplua, TV3 žiūrovai galės įvertinti jau šįvakar.

 

Su gimtadieniu Gytį Ivanauską sveikins „Domino“ teatro aktorių komanda. Pasirodo, Gytis visada visur siaubingai vėluoja ir dėl to ne piktina, o tiesiog siutina savo kolegas, kurie visą laiką turi šio laukti.

 

Kai aktoriai sužinojo, kad gimtadienio proga Gyčiui gali padaryti staigmeną laidoje „Ta proga!..“, nelaukė nė akimirkos: pasirinko Manto Jankavičiaus dainos „Čiuožki“ muziką, sukūrė savo tekstą ir net nufilmavo specialų vaizdo klipą. Laidos kūrėjai atskleidžia, kad aktorių komanda padirbėjo iš peties – užsidėję slides, pliaupiant lietui, ir autostrada, ir pėsčiųjų perėjomis keliavo tam, kad sukurtų įspūdingą dovaną. Gyčiui beliks nubraukti susijaudinimo ir džiaugsmo ašarą.

TV3_TP_Sarunas

Negana to, šįvakar specialus sveikinimas skambės politikei Irenai Degutienei, aktorius Saulius Siparis tostą kels į pačio Holivudo vilko Morgano Freemano sveikatą, muzikiniai kūriniai nuskambės krepšininkui Žydrūnui Ilgauskui ir Lietuvos atstovei šių metų „Eurovizijoje“ Monikai Linkytei, o ypatinga poema bus dedikuota gražuolei Godai Alijevai. Poemą deklamuos charizmatiškasis aktorius Šarūnas Banevičius.

 

TV3_TP_Samas

„Ta proga!..“ – 20.00 val. tik per TV3!