Atsakymą sužinojo laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristina Rimienė ir Renata Mikailionytė. Artėjančios kovo 8-osios proga  laidoje bus kalbama apie stiprias moteris. Kokios jos: tos, kurios moka pulti, ar tos, kurios apsigina? O gal tos, kurios dar ir apgina silpnesnius už save?

 

Pasaulis pagal moteris

Boksą lanko ir „Victoria Secret“ modeliai

 

Bokso treneriai Tadas ir Vitalijus neslepia: bokse ypač daug aerobinių judesių, o intensyvių treniruočių metu dirba visi raumenys – net tie, kurių, atrodo, niekada neapkrauni. Būtent todėl bokso ar jo elementų mokosi ne tik žmonės norintys numesti svorio, bet ir tie, kurie uždirba iš savo išvaizdos: modeliai, aktoriai, ypač daug merginų. „Čia taip  tik atrodo, kad bokse stovi ir vien rankomis mali. O iš tikrųjų ir visų merginų taip puoselėjamas užpakaliukas nuolatos dirba“, – demonstruodamas judesius ir pagrindines bokso stovėsenas šypsosi treneris Vitalijus.

 

Kaip Renata Mikailionytė vos nenoukautavo trenerio

 

Laidos metu bus galima pamatyti pagrindinius bokso puolamuosius bei ginamuosius judesius. Kai kuriuos iš jų, bėdos atveju, galima panaudoti savigynos tikslais arba…puolant trenerį. Taip ir padarė laidos vedėja Renata: „O ko jūs nesiginat!“, – kvatojo balsu, gerai kumštelėjusi Vitalijui į kepenis. Nors Renata teigia, kad lanko tik baseiną, laidos kūrybinei grupei kilo abejonių: ar tik nebus ir ji kur nors namie paslėpus bokso pirštinių? Labai gerai sekėsi ir pirmajai bokso pirštines išbandžiusiai Kristinai: „Abi esate puikiai koordinuotos ir pakankamai fiziškai pasiruošusios“, – pagyrimų negailėjo profesionalai.

 

Boksas neskatina agresijos

 

Ypač svarbi tema – boksas ir agresija. Pasak kalbintų profesionalų, tikras boksininkas niekada nejaučia agresijos ir vengia naudoti savo gebėjimus už sporto salės ribų. „Lankantys boksą po treniruotės būna švelnesni, negu nelankantys“, – pasakoja treneris Tadas, o jo rami šypsena liudija, kad toks aktyvus sportas veikia tarsi puikus antidepresantas. „Gal ir tiesą sakot,  – vis stipriau ir greičiau smūgiuodama antrino Kristina, – šiandien buvau šiek tiek suirzusi, tačiau su kiekvienu judesiu vis gerėja nuotaika“.

Planuota trumpa treniruotė užtruko daug ilgiau negu buvo tikėtasi: laidos vedėjos vis šėliojo bei norėjo išbandyti kuo daugiau įvairių smūgių. „Susimąsčiau apie asmenines bokso treniruotes“, –  lipdama iš ringo paslaptį atskleidė Kristina.

Pavasarį visi vienais ar kitais būdais lieknėja, o laida „Pasaulis pagal moteris“ – storėja.  Žiūrovų pageidavimu, nuo kovo 4 dienos laida – dvigubai ilgesnė. Dar daugiau „kietų“ moterų istorijų jau šį šeštadienį, nauju laiku – 9.30 val.