Beautiful,Green,Plants,Near,Vessel,Sink,On,Countertop,In,Bathroom.

Be veidrodžio tikrai neįmanoma patogiai jaustis vonios kambaryje. Čia galimi įvairūs veidrodžių tipai. Pradedant veidrodinėmis spintelėms, baigiant įprastiniais veidrodžiais su rėmais ar be jų. Į šios patalpos aksesuarų tarpą patenka ir kosmetinis veidrodėlis.

 

Kuo yra praktiškas veidrodis, kuris įmontuotas į spintelę?

 

Spintelė su veidrodžiu yra dažnas baldas vonios kambaryje. Ji yra mėgstama už tai, kad spintelėje galima laikyti kosmetikos ir higienos priemones, kitus smulkius šioje patalpoje reikalingus daiktus. Be to, ši spintelė ne tik maksimaliai leidžia išnaudoti nenaudojamą sienos plotą, bet ir tuo pačiu taupo kambario erdvę. Kitaip tariant, tokią spintelę galima apibūdinti populiariu posakiu – „du–viename“.

 

Ar daug skirtumų tarp veidrodžio su rėmu ir veidrodžio be rėmo?

 

Veidrodis su rėmu vonios kambaryje – tai dėmesį patraukiantis akcentas, tačiau norint išlaikyti vientisą interjero stilių, prie tokio veidrodžio patariama derinti ir kitus šios patalpos aksesuarus. Tačiau dažniausiai vonios kambariuose yra naudojami veidrodžiai be rėmo, nes šioje patalpoje labiau tinka minimalistiniai sprendimai. Be to veidrodžiai be rėmų kuo puikiausiai pritampa prie bet kokio interjero stiliaus ir tarsi susilieja su visa aplinka, neišsiskirdami iš jos.  Jie nė per plauką neužgožia šios patalpos erdvės, todėl tinka net ir labai mažuose vonios kambariuose.

 

Kiek veidrodžių gali būti vonios kambaryje, kad būtų išlaikytas saiko jausmas?

 

Aišku, jei žmogui norisi, jis veidrodžiais gali nukabinėti visas vonios kambario sienas, to niekas negali jam uždrausti. Tačiau praktiški žmonės šioje patalpoje tenkinasi vienu dideliu ar dviem mažesniais veidrodžiais. Įprastai veidrodis būna kabinamas virš praustuvo spintelės. Dažniausiai jo plotis atitinka spintelės plotį. Jei vonios kambaryje būna sumontuotas dvigubas praustuvas, tai tada prie kiekvieno iš jų gali būti atskiras veidrodis. Jei čia kabo vienas didelis veidrodis, jis akivaizdžiai paryškins šios patalpos erdvumą. Bet jei norite sukurti aukštos erdvės įspūdį, tada geriau pakabinti du pailgus veidrodžius.

 

Kokį variantą pasirinkti, jūsų pačių reikalas. Jeigu norite daugiau sužinoti apie vonios veidrodžius bei jų įsigijimo galimybes, informacijos ieškokite interneto svetainėje:https://www.iris.lt/tag/vonios-veidrodziai.