Miegamojo kambarys, tai visų mūsų poilsio vieta. Jame mes leidžiame naktis, vakarus, popietes, lepinamės ilgais savaitgalio rytais. Šiame kambaryje galime praleisti ir dalį laisvalaikio skaitydami ar patogiai įsitaisę lovoję žiūrėti televizorių. Tam, kad poilsis būtų efektyvus, būtina patogi ir jauki miegamojo aplinka, funkcionalus ir skoningas interjeras. Jį susikurti padės tinkamai parinkti miegamojo  baldai. Internetinėje svetainėje https://www.patoguspirkimas.lt/lt/miegamojo-baldai.html rasite puikių miegamojo ir kitų kambarių baldų.

 

Kokių baldų prireiks miegamajame???????????????????????????????????????????????????????????????????????

 
  •  Svarbiausias baldas miegamajame yra lova. Ji turėtų būti patogi ergonomiška. Svarbu tinkamas lovos dydis, kad ji neužimtų per didelio kambario ploto. Patogu, kai lova turi patalynės dėžę, taip išsprendžiamas patalynės laikymo klausimas. Tinkamas lovos aukštis taip pat svarbu, lovą reikėtų rinktis pagal žmogaus ūgį.
  •  Šalia lovos, iš vienos arba iš abiejų pusių, patogu pastatyti spintelę. Joje galėsite laikyti kosmetikos ir higienos priemones, knygą, vartojamus vaistus.
  •  Miegamajame būtina ir talpi spinta. Kokią spintą rinktis, stumdomomis ar varstomomis durimis, tai savininkų pasirinkimas. Jis priklauso nuo šeimininkų noro ir vietos. Spinta stumdomosiomis durimis „taupo“ vietą. Svarbiausia, kad pasirinktoje spintoje tilptų visi norimi daiktai.
  •  Jei dar liko vietos miegamajame, galite ją skirti komodai. Komoda tai puošnus, skoningas, funkcionalus ir gana talpus baldas. Joje galite laikyti įvairias smulkmenas, apatinius ir naktinius drabužius. Kambariui jaukumo suteiks ant komodos pastatytas šviestuvas, skleidžiantis jaukią šviesą.
  •  Dar viena interjero detalė miegamajame yra veidrodis. Jis gali būti ant spintos durų arba atskirai kabinamas prie sienos ir komplektuojamas su specialiu staliuku.
  •  Tinkamų atspalvių pufai ir sėdmaišiai suteiks miegamojo kambariui dar daugiau jaukumo. Juos ir pasikeisti galima dažniau nei kitus baldus arba panorėjus pakeisti aplinką, galėsite  išnešti į kitą kambarį, kurį šie baldai taip pat šiek tiek atnaujins.
  •  Patartina miegamojo neperkrauti baldais. Jame turi likti vietos laisvai judėti žmonėms.
 

Miegamojo kambarys yra matomas tik šeimos nariams. Nepaisant to, šis kambarys turėtų būti jaukus ir patogus. Įsirengdami miegamajį kliaukitės savo skoniu ir patikusiomis interjero dizaino idėjomis.