Aukštai susuktas kuodas, trumpas asimetriškas kirpimas, o gal kokie ryškūs plaukų akcentai? Nelengva rasti šukuoseną, kad atrodytum gražiai ir jaustumeisi puikiai. Nepasiduokite kirpėjo ar plaukų stilistų įkalbinėjimams ir tiesiog įsiklausykite į savo Zodiako ženklą! Pažiūrėkite, kokios šukuosenos geriausiai tinka Avinui, o kokios Svarstyklėms. Raskite sau tinkamiausią!

 

šukuosena

Avinas

 

Esate energingas ir ryžtingas. Keisti kirpimai greitai pradės nervinti. Jausitės kaip keistuolis. Todėl plaukus laikykite trumpus arba ilgus, bet būtinai tiesius. Šukuosena turi būti patogi. Labiausiai tiks sportinis stilius – tada nereikės nuolat žvilgčioti į veidrodį ir taisyti išslydusių sruogų. Vienas geriausių pasirinkimų bus arklio uodega.

 

Jautis

 

Kad pasitikėtumėte savimi jūsų įgimtas tobulybės siekis turi atsispindėti šukuosenoje: elagantiška, klasikinė ir gana kukli, be jokios ekstravagancijos. Todėl nedelsiant atsikratykite bet kokios asimetrijos ir oranžinių ar violetinių atspalvių. Geriausiai jausitės su šukuosena kaipi Holivudo aktorės Audrey Hepburn arba paprastai susegtais ar susuktais į kuodelį plaukais.

 

Dvyniai

 

Esate bendravimo meistras. Jūsų tobuloje šukuosenoje neturėtų būti kirpčiukų. Ilgi, tiesūs ir kasdien trenkami plaukai suteiks visišką komfortą. Mėgstate pokyčius ir naujoves, todėl galite leisti retsykiais savo kirpėjui paeksperimentuoti. Tačiau stebėkite, kad jis per daug neįsijaustų ir jūs nepavirstumėte spalvotu mohauku, kitaip prarasite visą žavesį ir iškalbą.

 

Vėžys

 

Jums patinka namai, šeima ir šilta atmosfera juose. Puikiai jausitės su švelniomis, subtiliomis ir įmantriomis šukuosenomis. Jei dažote plaukus, rinkitės artimas natūralioms spalvas ir vadovaukitės principu „Mažiau yra daugiau”. Geriausiai jums tiks bobo kirpimas, kasos, trumpi, tvarkingi kirpimai. Vengti įvairiaspalvių akcentų ir įspūdingų garbanų.

 

Liūtas

 

Jums reikia dėmesio ir susižavėjusių gerbėjų žvilgsnių. Taigi, paprastumas ir kuklumas – ne jums. Blizgios plaukų šukutės, lankeliai, meniški plaukų segtukai buvo išrasti kaip tik jums, todėl naudokite juos! Pasirinkite šukuosenas, kurios suteikia jūsų plaukams apimtiems ir bohemiškumo. Puikiai jausitės banguotais, tarsi vėjo išdraikytais plaukais. Net jei tokią šukuoseną pasidaryti prireiks šiek tiek daugiau laiko, dėl gero rezultato verta sugaišti!

 

Mergelė

 

Jūsų vidinė disciplina ir gyvenimas pagal planą turėtų atsispindėti ir šukuosenoje. Jums labiausiai tinka trumpi arba tiesūs iki pečių plaukai. Jei dažote, darykite tai tik norėdami paryškinti natūralią plaukų spalvą (būtinai dažykite žilus plaukus, nes dėl žilų plaukų galite pradėti vengti kitų žmonių). Jokių ryškių spalvų ir per daug kontrasto. Tada jausitės savo vietoje.

 

Svarstyklės

 

Tiek gyvenime, tiek savo išvaizdoje siekiate tobulumo. Plaukai turėtų būti jūsų skiriamasis ženklas. Reikėtų rinktis struktūrines, geometrines ir preciziškai iškarpytas šukuosenas. Tuomet trauksite akį ir džiaugsitės jaunatviška išvaizda. Kiti matys jus kaip rafinuotą ir tobulą ir tai jums patiks.

 

Skorpionas

 

Jūs esate labai emocingas. Net jei apie tai negalvojate, giliai viduje manote, kad šukuosena yra statuso ženklas. Taigi, turite rūpintis savo karūna. Šukuosena turi būti konkreti, plaukai neišsidraikę. Pageidautina klasikinė, paprasta, pabrėžianti veidą. Tiktų prancūzų dainininkės Mireille Mathieu šukuosena. Kodėl? Nes po puritonišku kirpimu paslėpsite savo aistringą ir jausmingą prigimtį! O tai yra jūsų tikslas.

 

Šaulys

 

Esatet vienas iš tų žmonių, kurie atviri įvairiems išbandymams ir patirčiai. Esate eksperimentuoti mėgstančių kirpėjų svajonė, nes dažnas šukuosenos keitimas padeda jums pasijusti geriau. Be to, jums puikiai tinka dvi ar trys spalvos plaukuose arba itin originalūs kirpimai. Dėl to jaučiatės nepakartojami ir puikiai atrodantys. Tad dažnai keiskite kirpėjus ir nebijokite eksperimentų – jausitės kaip žuvis vandenyje!

 

Ožiaragis

 

Jūsų konservatyviai asmenybei reikia ritualų ir tradicijų, kad normaliai funkcionuotumėte. Todėl geriausia rinktis tokią šukuoseną, kurios nereikėtų keisti metų metus: su sklastymu ir be jokių iškarpymų. Plaukai turėtų būti ne per ilgi. Tiesiog retsykiais patrumpinti galiukus. Venkite drastiškų šukuosenos pokyčių, nes tai versis jus jaustis nejaukiai.

 

Vandenis

 

Esate drąsus ir komunikabilus, mėgstate karts nuo karto sužavėti kitus. Taigi, jūsų šukuosena turėtų būti praktiška ir natūrali, bet kartu ir gundanti. Gal kokios garbanos, bangelės, segtukai? Venkite trumpų, iškarpytų šukuosenų, nes jos atims pasitikėjimą savimi.

 

Žuvys

 

Jautrus, nerimaujantis dėl viso pasaulio, dvasingas. Taip pat dažnai panikuojantis dėl visko, pavyzdžiui, kai einate apsikirpti, į koncertą ar susitikti su draugais. Todėl niekada neeksperimentuokite su savo šukuosena. Jokių avangardinių kirpimų. Jums labiausiai tinka tiesus ir lengvai tvarkomas kirpimas. Pageidautina, kad metų metus liktų toks pats – tada niekas jūsų nenustebins!