Pagardinta aštriu saliamiu Avinams, o Vėžiams – kepta namuose? Picą valgyti mėgsta daugelis. Tai bene dažniausias pasirinkimas per įkrovos dienas (angl. „Cheat Day”), todėl pasitikrinkite, kokia pica geriausiai tinka jūsų Zodiako ženklui ir ar ji tikrai sutampa jūsų skoniu!

 

pica

Avinas. Be abejo, pica turi būti aštri. Paprastai užsisakote picą su dviguba chalapos paprikų porcija ir dar papildomai Tabasko padažu. Ugninis skonis tarsi padeda jums pasijusti vis dar gyvam. Aštrumą nuplaunate vandeniu, bet burnoje lieka skaudžiai malonus deginimo pojūtis.

 

Jautis. Jaučiai – tikri prabangos ir malonumų mėgėjai, todėl elementari pica iš prekybos centro jų skonio receptorių tikriausiai nepamalonins. Jei galėtumėte užsisakyti picą su trumais ar ikrais, tai būtinai taip ir padarytumėte. Tačiau jus tenkins ir tikra neapolietiška pica su San Marzano pomidorų padažu ir tikra mocarela iš buivolių pieno.

 

Dvyniai. Dviguba prigimtis, sunkumai priimant sprendimus lemia, kad dažniausiai šio Zodiako ženklo atstovai užsisako pusę vienokios ir pusę kitokios picos. Ant vienos iš jų greičiausiai bus lapinių kopūstų arba gražgarsčių, nes neva tai sveika. Antroji pusė vilioja keturiais sūriais, nes tikrą gorgoncolą ir šveicarišką griujerį tikrai vertinate.

 

Vėžys. Jei valgyti picą, tai tik pačių pasigamintą namuose! Taigi jau netrukus puri mielinė tešla kvadratinėje kepimo skardoje jau keliauja į orkaitę, įtrinama pomidorų tyre, uždedama dešros gabalėlių ir apibarstoma tarkuotu sūriu. Skanaus! Valgant tokią picą mintimis tarsi nusikeliama į saugią, smagią ir kiek nostalgišką vaikystę!

 

Liūtas. Visų pirma, pica turėtų būti pristatyta į namus, o, kalbant dar konkrečiau – į pobūvių salę. Antra, plėšrūnas tikrai nevalgys žalumynų. Dažniausiai šio Zodiako ženklo atstovai rinksis picą su įvairiomis mėsos rūšimis, kebabų mėsa, „Pepperoni” dešra ir šonine. Juk jiems taip norisi užuosti mėsą, o ne tešlą!

 

Mergelė. Konkreti ir iniciatyvi Mergelė atidžiai patikrins meniu ir užsisakys tą picą, kuriai bus taikoma akcija. Net jei ji nėra tikra Havajų picos gerbėja. Juk ananasų gabaliukus visada galima nurinkti nuo picos ir bus visai skanu! Nors, tiesą pasakius, šio Zodiako ženklo atstovams labiausiai patiktų Margaritos pica – paprasta ir skanu!

 

Svarstyklės. Rūpinatės savo pusiausvyra, vengiate ginčų ir konfliktų, esate gimęs būti diplomatu, todėl… valgysite viską, ką užsisakys vyras ir vaikai, kad nekeltumėte triukšmo. Tačiau, jei norėtumėte pajusti tikrai tobulą skonių harmoniją burnoje, pabandykite užsisakyti picą su itališku vytintu sūriu ir medumi arba su gorgoncola ir kriaušėmis. Saldus ir sūrus skoniai tarpusavyje dera tobulai!

 

Skorpionas. Šio ženklo atstovus traukia paslaptis ir tai, kas gyvenimui suteikia prieskonių. Greičiausiai užsisakysite Šefo arba firminę picą ir melsitės, kad joje nebūtų šaldytų krevečių, pigaus mocarelos sūrio ir česnakinio kebabų padažo. Greičiausiai tai ir gausite. Tada papildomai picą apibarstysite maltomis aitriosiomis paprikomis ir viską skaniai suvalgysite!

 

Šaulys. Kokią picą ims Šauliai? Visų pirma, didelę, nes jiems patinka žmonės ir jie norės ja pasidalyti su kitais. Šio ženklo atstovai mėgsta keliauti ir nori, kad maistas tai primintų, pavyzdžiui, sukeltų prisiminimus apie italų restoraną Portugalijoje, o gal apie autentišką elzazietišką arba Provanso svogūnų pyragą… Tai ne pica, bet skanu ir originalu!

 

Ožiaragis. Sunkus darbas, ambicijos, praktiškas požiūris į viską – visa tai yra Ožiaragis. Taigi, pica bus iš tinklinės picerijos, storapadė (jos daugiau) ir su paprastais priedais. Pica su dviguba „Pepperoni” dešros porcija bus kaip tik! Kai Ožiaragis uždirbs pakankamai pinigų, jis pagalvos apie moliuskus, trumus ir kitas prancūziškas keistenybes.

 

Vandenis. Picą galite nusipirkti antrą valandą nakties visą parą veikiančioje maisto prekių parduotuvėje, jeigu užeis toks noras. Žinoma, ji bus šaldyta, bet tai gerai. Iš šaldytuvo paimsite indelį artišokų ir alyvuogių ir pagardinsite pirktinę picą. Prieš dedant į orkaitę dar nepamiršite išimti kukurūzus iš picos, nes kas deda kukurūzus ant picos?

 
Žuvys. Jautrumas, idealizavimas, turtinga vaizduotė ir… neryžtingumas. Žuvys ilgai dvejos, ką rinktis, galų gale, dėl meilės gamtai, užsisakys 100 % veganišką picą. Su kokiais priedais? Čia dar sunkesnis sprendimas, tai reikia paieškoje gūgle, koks variantas yra populiariausias.