Geros žinios Mergelėms ir Svarstyklėms – mokslininkai sako, kad gimę pirmąjį rudens mėnesį dažniausiai būna sėkmingesni ir turi tam logišką paaiškinimą!

 

rugsejis

Gali būti, kad vaikai nuo tos akimirkos, kai gimsta, yra užprogramuoti didiems dalykams. 2017 metų rugpjūčio mėnesio JAV nacionalinio ekonominių tyrimų biuro ataskaitoje rašoma, kad rugsėjo mėnesį gimę vaikai paprastai yra sėkmingesni.

 

Mokslininkai peržiūrėjo mokinių nuo 6 iki 15 metų pažymius ir nustatė, kad gimusieji rugsėjo mėnesį gaudavo vidutiniškai aukštesnius įvertinimus nei likę mokiniai. Atsižvelgdami į galimus vaikų pažymius ateityje ir įvertinimus aukštojoje mokykloje, tyrėjai, kad sėkmingesni mokiniai turėjo didesnę tikimybę surinkti didesnį balą testuose, būti priimti į geresnes mokyklas ir mažesnę riziką patupdyti už grotų už nusikaltimus.

 

Beje, tyrimo rezultatai neturi nieko bendro su Mergelių ir Svarstyklių Zodiako ženklais, bet labiau nuo to, nuo kokio amžiaus jie pradeda lankyti mokyklą, palyginus su jų klasės draugais. Daugumoje pasaulio mokyklų nauji mokslo metai prasideda rugsėjo 1 dieną, todėl rugsėjo mėnesį gimusieji paprastai yra vyriausi ir labiausiai išsivystę tarp savo klasės draugų. Kita vertus, vaikai, kurie gimę rugpjūčio mėnesį, dažniau šiek tiek atsilieka nuo klasės draugų, nes klasėje jie yra jauniausi. Jeigu įdomu, astrologų nuomone, protingiausi Zodiako ženklai yra Vandeniai ir Skorpionai. Tie, kurie gimę po Vandenio ženklu, pasižymi aukščiausiu analitinio intelekto lygiu, kuris matuojamas pagal pažintinius gebėjimus ir intelekto koeficientą. Skorpionai, kita vertus, geba geriausiai suvokti pasaulį ir jo dėsnius. Dvyniai ir Svarstyklės taip pat yra gudrūs, o Vėžių ir Žuvų emocinis intelektas yra pats didžiausias. Kitais žodžiais tariant, jie geriausiai supranta tiek savo, tiek kitų žmonių jausmus. Jaučiai, Mergelės ir Ožiaragiai demonstruoja praktinį intelektą. Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas ir Šaulys) yra intuityviausi, labiausiai linkę rizikuoti, todėl jiems dažniausiai pavyksta užimti lyderių pozicijas.

 

Ankstyvame amžiuje vos septynių metų skirtumas daro didelę įtaką vaiko raidai. Dėlto mokiniai, kurių amžiaus skirtumas yra keli mėnesiai, neretai atrodo gabesni. Be to, tokie vaikai sulaukia daugiau mokytojų dėmesio, jiems skiriama papildomų užduočių, todėl jie nuolat yra šiek tiek priekyje savo klasės draugų. Dėl šios priežasties jie įstoja į geresnes studijų programas ir padaro įspūdingesnę karjerą. Kita vertus, tiems, kurie augina rugpjūčio mėnesį gimusį vaiką nereikėtų išsigąsdinti ar tuo labiau atidėti pirmos klasės ateinantiems metams. Kiekvienas atvejis yra individualus ir jie nebūtinai patvirtina tokio pobūdžio tyrimus. Be to, yra daug auklėjimo ir mokymo metodikų, kurie gali padėti pagerinti vaikų smegenų darbą, todėl jis mokysis geriau ir atotrūkio tarp kitų mokinių klasėje nebus arba beveik nebus. Reikėtų prisiminti ir tai, kad visi vaikai turi tam tikrų talentų, tik reikia juos laiko atrasti ir skirti pakankamai laiko ir dėmesio jiems tobulinti. Aukšti įvertinimai mokykloje – tai dar ne viskas!