Vienos ryškiausių pramogų pasaulio porų Renatos (37m.) ir Deivio (36m.) Norvilų santykiai atrodo idiliški: abu spinduliuoja meile ir neseniai susilaukė antro vaiko. Tačiau kas galėtų pamanyti, kad pradžia buvo visai ne tokia. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Auksinė daina“, kurios pagrindinis herojus Deivis, Renata Norvilė pasakoja, kad ji pirma parodė iniciatyvą santykiams, tačiau Deivis ją atstūmė.

 

Deivis Norvilas (Small)

 

„Mūsų pažintis įvyko 2007 metais projekte „Žvaigždžių duetai“. Mano porininkas turėjo būti Algelis iš grupės „Patruliai“, tačiau atvykusi į fotosesiją sužinojau, kad bus Deivis, – pasakojo Renata. – Vaidybos gyvenime esu mačiusi nedaug, o Deivis buvo tikras profesionalas, pasirodymuose visos meilės scenos buvo išvaidintos, o aš ėmiau ir patikėjau jomis. Užkulisiuose aš ir toliau bandžiau gvildenti meilės temą, tačiau jis man atsakė, kad atstočiau. Tada aš pasistengiau sukelti jam pavydą, ir viskas pasikeitė.“

 

Deivis Norvilas, Renata Norvile (Small)

 

Deivis paprieštaravo – jo požiūrį į Renatą pakeitė visai ne pavydas: „Mintis, kad turėčiau būti kartu su Renata, man atėjo ne po bandymo sukelti pavydą. Mes su Renata ir keliais draugais buvome Egipte. Ir tik grįžtant, sėdint lėktuve dešimties kilometrų aukštyje virš debesų, aš pasisiūliau jai sutepti sumuštinį. Perpjoviau duoną per pusę, užtepiau sviestuko, ir tarsi šalia esantis Dievas man pasakė, kad ta moteris yra man ir turiu nežiopsoti. Ir viskas, aš ant žemės nusileidau kitu žmogumi. Piršlybos irgi įvyko aukštai. Mes gyvenome daugiaaukštyje. Renatai nežinant, gavęs iš apsaugos raktą, aš ant stogo suvilkau stalą, kėdes, staltiesę, brangiausią šampaną ir sulaukiau vakaro. Visas Vilnius buvo kaip ant delno. Buvo labai gražu.“

 

Deivis Norvilas2 (Small)

 

„Auksinės dainos“ vedėją Deivį Norvilą visą laidos sezoną lydėję draugai, kolegos ir, žinoma, šeima negailėjo jam gražiausių žodžių. Nuskambėjus jautriai dainai, kurią jis skyrė žmonai Renatai, ši apsipylė ašaromis. O Deivis paskelbė džiugią žinią apie ateities planus: būsimą televizijos sezoną jis su žavia kolege ves naują laidą, kurioje rinks karaokės karalių ir karalienę.

 

Renata Norvile (Small)

 

Paskutinė šio sezono „Auksinės dainos“ laida —  jau šį penktadienį 20.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje. Tai ypatinga laida, nes dešimt geriausių savo dainų pristatys pats jos vedėjas. Žiūrėkite, balsuokite ir išrinkite geriausią Deivio dainą.

 

Renata Norvile, Deivis Norvilas (Small)

 

Auksinė daina“ – penktadieniais 20.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.