„Ar Andriaus Šedžiaus laukia dar viena santuoka?“ – jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ garsaus ekstrasenso iš Ukrainos Maksimo Gordejevo klaus vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. „Tikrai taip“, – užtikrintai atsakys ekstrasensas. Tuo metu garsi astrologė iš Latvijos Liuba Kogan, pažvelgusi politiko ir verslininko astrologinį horoskopą, pateiks ir daugiau džiugių žinių. „Artėja labai palankus metas dalyvauti aktyviojoje politikoje. Kiek žinau, ateinančiais metais jūsų šalies laukia Prezidento rinkimai. Jums, Andriau, vertėtų rimtai pagalvoti apie kandidatavimą“, – teigs astrologė L. Kogan.

 

Bunke_VSR (Small)

 

Garsi dainininkė Natalija Bunkė, išgirdusi ekstrasenso Maksimo pasakytus žodžius, pravirks. „Turite saugoti savo sūnų nuo tamsaus vandens…“ – įspės M. Gordejevas.

 

Bunke_VSR1 (Small)

 

Dar vienas garsus vyras, dalyvavęs laidoje – Arvydas Vilčinskas, taip pat išgirdo patarimų ir perspėjimų. „Jei norite būti laimingas asmeniniame gyvenime, pirmiausia turite pasikalbėti ir išspręsti santykius su visomis buvusiomis moterimis“, – teigs M. Gordejevas. Ekstrasensas pateiks ir kitą intriguojančią informaciją: „Matau, kad jūsų buvusiuose santykiuose buvo įsimaišęs trečias žmogus“.

 

Bunke_VSR2 (Small)

 

Asmeninio gyvenimo dramas išgyvenusių Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių akistata su ekstrasensu ir astrologe jau šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ 20 val. per LNK.