Kalėdinė nuotaika jau tradiciškai neaplenkė ir sunkiau besiverčiančių uostamiesčio gausių šeimų.  Ją sukurti padėjo gausybė klaipėdiečių, dosniai aukojusiųjų akcijoje „Būk draugiškas gausiai šeimai“.

 

gausiu seimu svente

 

Šią akciją jau šeštus metus inicijavo ir globojo keturių vaikų mama Inga Grubliauskienė, o pagrindinis šventinis paramos projekto renginys šiemet vyko viename uostamiesčio prekybos ir pramogų centre Čia vaikų iš gausių šeimų laukė Kalėdų Senelis, šventinis koncertas, dovanos ir pramogos ant ledo.

 

N3S_8281 (Custom)

 

„Džiugu, kad pasidalyti gerumu ir prisidėti prie jau gražia tradicija tapusios kalėdinės akcijos „Būk draugiškas gausiai šeimai“ galėjome ir mes. Tai išties įkvepianti, šiluma spinduliuojanti iniciatyva bei šventės metu vaikų iš gausių šeimų dovanotos gerosios emocijos tik patvirtino, kad tokios akcijos mieste itin reikalingos“, – sakė prekybos ir pramogų centro valdytojas Ovidijus Zibalis.

 

N3S_8028 (Custom)

 

Paramos projekto iniciatorė ir globėja I. Grubliauskienė pažymėjo, kad šiemet klaipėdiečiai gausioms šeimoms buvo kaip niekad dosnūs bei lyginant su ankstesniais metais labdaros paaukota kelis kartus daugiau.

 

N3S_7940 (Custom)

 

„Gyventojai dovanojo buitinę techniką, baldus, rūbus, avalynę, žaislus, saldumynus ir kt. Dalis dovanų išdalinta šventinio renginio metu, dalis nuvežta į Informacijos ir paramos gausiai šeimai centrą, kur jau  padalintos šeimoms, – sakė I. Grubliauskienė.

 

N3S_8318 (Custom)

 

„O šia akcija norime parodyti, kad daug atžalų auginančios šeimos nėra asocialios. Tai – tiesiog žmonės, kuriems šiek tiek sunkiau finansiškai.“

 

 

N3S_7820 (Custom)

Beje, šiemet prie akcijos „Būk draugiškas gausiai šeimai“ prisijungė ir Egidijus Dragūnas, Klaipėdos daugiavaikėms šeimoms padovanojęs nemokamus bilietus į savo koncertą uostamiestyje.

 

 

N3S_7859 (Custom)

Eglės SABALIAUSKAITĖS nuotr.